گروه: اخبار استان خبر: 188732 / تاریخ انتشار : 1400/5/5 ساعت : 14:03

خدمات دهی دستگاه های اجرایی زیر زره بین معاون عمرانی استاندار

صبح امروز معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به منظور ارزیابی روند خدمت رسانی دستگاه های اجرایی استان به مردم از برخی ادارات استان بازدید سرزده کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز معاون عمرانی استاندار به منظور روند خدمت رسانی از ادارات مرکز استان بازدید کرد.  این بازدیدها از شهرداری یاسوج، آب و فاضلاب استان،  شرکت توزیع نیروی برق استان، آب و منطقه استان  صورت گرفت.

کیومرث حاجی زاده در دیدار با مدیر عال آب و فاضلاب استان  گفت: مسئولان باید در خدمت به مردم گوی سبقت را  از همدیگر بربایند.
 
وی با بیان اینکه در شرایط تنش آبی و خشکسالی قرار داریم گفت: خشکسالی ها سبب مشکلاتی در حوزه آب شده است در این راستا برخی دستگاه ها عملکرد مناسبی داشتند و برخی دیگر عملکرد مناسبی نداشتند.

حاجی زاده در ادامه افزود: ۲ مسئله در آب و فاضلاب باید جدی گرفته شود ، سامانه ۱۲۲ باید در سه نوبت صبح، ظهر و عصر فعال شود و مورد دوم تشکیل ۳ الی ۴ گروه عملیاتی  واکنش سریع برای رفع مشکلات مناطق مختلف شهر  در نظر گرفته شود.

 
حاجی زاده گفت: در بحث تانکر محدودیت اعتبار وجود ندارد و هرچه سریعتر تانکرهای آب رسانی  تامین شود.
 
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: هر چند شرایط خشکسالی است اما باید اقدام عملیاتی در جهت تامین آب شرب گام برداشته شود در این راستا هیچ عذری پذیرفته نیست.
 
وی ادامه داد: برای هر گونه قطعی آب  باید اطلاع رسانی شود و با حضور در رسانه ها جهت حل مشکلات آب گام برداشته شود .
 
حاجی زاده گفت:  افزایش کیفیت آب و رفع شکستگی های لوله های آب باید در دستور کار قرار گیرد.
 
وی در ادامه افزود: یک‌چهارم محرومیت زدایی ، ردیف های اعتباری خاص به آب و فاضلاب اختصاص یافته و  توجه ویژه‌ای شده است.
معاونت عمرانی استاندار در بازدید از شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: بحران های کرونا، خشکسالی و تنش انرژی در استان وجود دارد، با درایت استاندار و مسئولان تا حدودی با خشکی و انرژی مقابله شد.
 
وی با بیان اینکه تلاش این است که رضایت مردم جلب شود،گفت: سامانه ۱۲۱ باید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم باشد از طرفی تیم های عملیاتی واکنش سریع در مرکز استان، شهرستان ها، و روستاها باید وجود داشته باشد تا مشکلات حوزه برق در کمترین زمان حل شود.
 
حاجی زاده در ادامه افزود: هر گونه قطعی برق به مردم اطلاع رسانی شود، در مناطق گرمسیری باید کمترین زمان قطعی مشاهده شود.
 
وی در ادامه افزود: پاسخگویی به مردم از وظایف مهم است و مرخصی های تابستانه باید مدیریت شود.
معاونت عمرانی در بازدید از شرکت آب و منطقه ای استان گفت: بحران خشکسالی ابر بحران استان محسوب می شود در تنش آبی و انرژی مشکلاتی وجود دارد در این راستا می توان آب صنعتی، آب کارخانه جات تعطیل شود اما آب شرب باید همیشه وجود داشته باشد 
 
حاجی زاده گفت: باید با احترام و تکریم به مطالبات مردم رسیدگی کرد و ظرفیت نیروها را در بخش میز خدمت افزایش داده شود از طرفی مناطق مختلف استان باید تقسیم بندی شوند و وظایف آنها مشخص شود.
 
وی گفت : در جایی که سطح ایستایی پایین آمده است چاهی دیگر باید حفر شود و آب و منطقه ای باید در کنار آبفای استان باشد.
 
حاجی زاده گفت: بهداشت کمک به رفع مشکلات آن از دیگر برنامه ها است.
 
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.