گروه: اخبار استان خبر: 188724 / تاریخ انتشار : 1400/5/5 ساعت : 15:44
یزدانپناه در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

آخرین وضعیت تزریق واکسن کرونا در بویراحمد/ کووید 19در یاسوج از کنترل خارج می شود

رئیس مرکز شبکه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد با تایید وجود ویروس دلتا کرونا در این شهرستان آخرین وضعیت تزریق واکسن کووید 19 را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد یزدان پنا با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان بویراحمد در شیوع ویروس کرونا گفت: ویروس دلتا کرونا به مراتب خطر ناک تر از انواع دیگر است و این ویروس از قدرت چسبندگی بالا برخوردار بوده و کودکان و نوجوانان بیشترین مبتلایان به این نوع هستند.

 

وی وضعیت شهرستان بویراحمد را در رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با شیوع کووید 19 نامناسب از سوی مردم ارزیابی کرد و اذعان داشت: حضور در مراسمات عروسی و عزا، تجمع در محل پارکها و بلوارهای شهر یاسوج با وجود خاموشی فرصتی ارزشمند برای شیوع این ویروس خطر ناک است که شهروندان یاسوجی به آن توجه نداشته و اگر با این وضعیت پیش برویم کرونا در بویراحمد از کنترل خارج می شود.

 

رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد اذعان داشت: تا کنون 18 مرحله واکسن کرونا وارد این شهرستان شده است.

 

یزدان پناه با بیان اینکه 33 هزار و 621 دُز واکسن در شهرستان بویراحمد به گروه های هدف تزریق شده است ابراز داشت: بالغ بر 39 هزار دُز واکسن وارد شهرستان شده و مراکز تزریق از ساعت 8 صبح تا 17 عصر به مردم برای تزریق خدمات ارائه می دهند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.