گروه: اخبار استان خبر: 188636 / تاریخ انتشار : 1400/5/4 ساعت : 08:33
گرانی در ایستگاه روغن خودروها:

افزایش50درصدی قیمت روغن خودرو در لنده/فریاد مشتریان از نبود نظارت بر قیمت ها+تصاویر

در ادامه گرانی های افسارگسیخته بازار این بار نیز شاهد افزایش 50درصدی قیمت روغن خودروها در هستیم که داد مشتریان را دراورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،روغن مهمترین عامل تحرک بخشی به خودرو‌ها است که یکی از نیاز‌های اساسی برای همه خودرو‌ها است.

روغن موتور خودرو‌ها با توجه به طی مسافت صورت گرفته و باتوجه به نوع روغن و مسافت طی شده باید مرتب تعویض شود در غیر اینصورت باعث تخریب قطعات اصلی موتور خواهد شد.

 

روغنی که تا دو هفته پیش برای خودروی پراید ۹۰هزارتومان عوض می‌شد امروز با قیمت ۱۸۰هزارتومان رسیده است که این تغییر و افزایش دوبرابری قیمت‌ها بدون حساب و کتاب و نظارت از سوی نهاد‌های مرجع واقعا جای نگرانی دارد. 

کاظمی از آپاراتی‌های شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: افزایش قیمت محصولات پتروشیمی در یکی دو هفته گذشته باعث افزایش قیمت روغن خودرو‌ها و‌گریس شده است.

وی افزود: قطعا این افزایش دو برابری قیمت‌ها باعث متضررشدن مالکین خودرو‌ها و تمام آپاراتی‌ها و کاهش حجم مشتریان نیز خواهد شد.

این جوان لنده‌ای گفت: باتوجه به دو برابر شدن قیمت‌ها در روغن خودرو‌ها بدون شک دوره تعویض روغن‌ها نیز به عقب خواهد افتاد و این کار باعث تخریب قطعات موتور خودرو‌ها نیز خواهد شد.

محمدی از دارندگان خودرو پژوه۴۰۵گفت: قیمت یک تعویض روغن پژوه۴۰۵که تا کنون ۱۸۰هزارتومان بود امروز رسیده است ۳۵۰هزارتومان و این در سایه ضعف نظارت‌ها از کارخانه تا آپاراتی و تعویض روغنی‌ها است.


وی گفت: نبود نظارت و ناتوانی در کنترل قیمت‌ها باعث ایجاد یک فضای هرج و مرج در سطح شهر‌ها می‌شود که تنها کسی که در این متضرر می‌شود فقط مردم هستند.

این شهروند لنده‌ای گفت: انتظار داریم که مسولان و متولیان امر نسبت به این مهم و‌گرانی موجود در سطح بازار در همه حوزه‌ها نظارت‌ها و پیگیری‌ها را دو چندان کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.