گروه: اخبار استان خبر: 187723 / تاریخ انتشار : 1400/4/17 ساعت : 11:26
یادداشت؛

واکنش دانشجو و فعال سیاسی هم استانی در پی سخنان تاجگردون علیه دکتر هدایت خواه

دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد واحد یاسوج در پی سخنان تاجگردون علیه دکتر هدایتخواه واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مصطفی توحیدی فعال سیاسی دانشگاه آزاد واحد یاسوج، در پی سخنان  تاجگردون علیه دکتر هدایتخواه در یادداشتی واکنش نشان داد.

 

 آقای تاجگردون در این هشت سال مجلس ، شما و دولت غربگراتون خون ملت را فاسد کردید و حالا میخواهید چه چیزی را ثابت کنید!

در این هشت سال شما و دولت بی تدبیر غربگرایتان چه سود و منفعتی برای این کشور داشتید؟!

 

آقای تاجگردون به شخصه جنابعالی صلاحیت هیچ پست مدیریتی را ندارید و اگر صلاحیت داشتید  اعتبارنامتان را در مجلس تایید می کردند.

 

جناب آقای تاجگردون  تا بحال نگاهی هم سر سفره کارگرانی که از ساعت ۵ صبح میرن سرکار تا نیمه های شب با حقوق ۲ میلیون تومان کردید ولی جنابعالی با حقوق یکماه ۷۳ میلیون تومان دریافتی داشتید ، شما که میگفتید خدایی هم هست  ولی ای کاش ما هم میدانستیم که از کدام خدا حرف میزدید...؟!

 

در بیمه سرمد حقوق نجومی دریافت کردید و مستندات این فیش حقوقی هم متاسفانه در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده ، و از دستگاه محترم قضا تقاضامندیم که لیست حقوقهای نجومی بیمه سرمد را پیگیری نموده و مفسدین فی الأرض را پشت میز محاکمه آورده ، تا دیگر شاهد این همه فساد و دزدی در کشور نباشیم.

 

از صحبت جناب آقای دکتر هدایتخواه که فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد، و خداوند سپاسگزاریم که آزادی خرمشهر هم به واقعیت پیوست و بعد از سالها اسارت این ملت از دست عاملین غربگرا ، بالأخره آزاد شد.

 

جناب آقای تاجگردون یکی از پر افتخارترین خدمت جنابعالی در این چند سال ، گرفتن عکس با سران فتنه بوده و اگر خدایی هم برای جنابعالی وجود دارد  از ملت ایران حلالیت بطلب که در قیامت شرمنده مردم نشوید.

 

         والعاقبة للمتقین

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.