گروه: اخبار استان خبر: 187722 / تاریخ انتشار : 1400/4/17 ساعت : 06:59
یک فعال سیاسی مطرح کرد

تاجگردون در تهران اصولگرا و در گچساران اصلاح طلب بود/جایگاه نمایندگی ارث خانوادگی شما نیست

غلامرضا تاجگردون در این سال های طولانی در تهران اصولگرا می نمود و در گچساران خودش را اصلاح طلب معرفی می کرد. عضو فراکسیون امید بود؛ اما در رقابت بین عارف و لاریجانی همیشه با دومی بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ابراهیم جعفری فعال سیاسی و فرماندار اسبق شهرستان کهگیلویه نسبت به اظهارات اخیر غلامرضا تاجگردون در خصوص نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد و در صفحه مجازی خود نوشت:

 

نماینده سابق گچساران و باشت در جواب سخنان آقای هدایت خواه به وی صفت تظاهر را نسبت می دهد، در صورتی که خودشان استاد ظاهرسازی ، تظاهر ، جنگ رسانه ای و روانی است .

 

در این سالهای طولانی در تهران اصولگرا می نمود و در گچساران خودش را اصلاح طلب معرفی می کرد. عضو فراکسیون امید بود؛ اما در رقابت بین عارف و لاریجانی همیشه با دومی بود و اینقدر از این موارد داشت که اصلاح طلبان گچساران هیچگاه رسما از وی حمایت نکردند.


در خصوص تظاهر وی نمونه های بسیاری است که در این مجال نمی گنجد اما آیا کسی در کشور و استان هست که در مشی و روش سیاسی و زندگی فردی آقای هدایت خواه تظاهر ببیند؟


وی را به رعایت اخلاق دعوت می کند اما هر انسانی حتی در همین متن چند سطری پاسخش عقده گشایی ، نخوت و درون پرازاضطرابش را می بیند و می فهمد.


کسی از اخلاق صحبت می کند که همه نحوه برخوردش با منتقدان ، خبرنگاران غیر همسو و دانشجویان را از یاد نبرده است.


مخاطبش را به خداترسی سفارش می کند اما خودش در دوران قدرت و ریاستش در توزیع اعتبارات ، فرصت ها ، انتصابات و فامیل بازی هایش از خدا نترسید.


چقدر از پیمانکاران خاص ، افراد خاص ، طرح های خاص و پشت پرده های خاص حمایت کرد فقط خدا می داند و بس.


صندلی منتخب جدید گچساران و باشت را غصبی می خواند انگار که ارث خانوادگی ایشان است و با این جملات دهن کجی و مخالفت با قانونی می کند که خودش از نردبان آن به قدرت رسید.


آقای تاجگردون امیدواریم همه سیاسیون قانون را همیشه ، خداترسی را همواره و اخلاق را همواره سرلوحه کارشان قرار دهند نه فقط در موقع شکست اینها را از رقیب شان مطالبه کنند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.