گروه: اخبار استان خبر: 187161 / تاریخ انتشار : 1400/4/5 ساعت : 22:46

پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پروش استان در خصوص مرگ دو دانش آموز لنده ای در حادثه رانندگی

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی درگذشت دو دانش آموز لنده ای را در حادثه تصادف رانندگی تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، هادی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پیام های جداگانه درگذشت دانش آموزان لنده ای "رضا مشهدی زاده" و"صادق ولی زاده" را تسلیت گفت.

متن این پیام ها به شرح زیر است:

 إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خانواده محترم ولی زاده

خبر درگذشت فرزند عزیز مرحوم صادق ولی زاده بر اثر سانحه رانندگی موجب اندوه و تأسف فراوان اینجانبان و جامعه فرهنگیان استان به ویژه دانش آموزان و معلمین دبیرستان علامه حلی شد.

با نهایت تألم و تأثر این واقعه جانکاه را به حضور خانواده‌ی داغ دیده این عزیز تسلیت عرض کرده و ضمن ابراز همدلی و همدردی خود و همکارانمان، برای بازماندگان این مصیبت بزرگ؛ از خداوند مهربان شکیبایی و صبر جمیل خواستاریم.

هادی زارع پور
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد


 

*****************

ما عِنْدَکُمْ یَنْفَدُ وَ ما عِنْدَ اللَّهِ باقٍ

خانواده محترم مشهدی زاده

حادثه غم انگیز درگذشت فرزند عزیز، دانش آموز مرحوم " رضا مشهدی زاده" که بر اثر سانحه دلخراش تصادف فوت کرد، دردی جانکاه بر دلها نشاند
با این حال رضا به تقدیر و خواست خداوندی، رتبه و جایگاهی است بس رفیع که تنها بندگان مشمول عنایات خاص خداوندی به آن می‌رسند و آرام می‌گیرند.
اینجانبان با نهایت اندوه، عروج ناباورانه این عزیز سفر کرده را به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان لنده، پدر و مادر داغ دیده آن مرحوم و همچنین به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان بالاخص فرهنگیان و دانش آموزان دبیرستان علامه حلی تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت می داریم.

هادی زارع پور
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد


انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.