گروه: اخبار استان خبر: 186895 / تاریخ انتشار : 1400/3/31 ساعت : 00:12

توصیه " زینل زاده" به بازماندگان عرصه رقابت در گچساران / موضوعی که در انتخابات رعایت نشد؟

شهردار سابق دوگنبدان نوشت:بازماندگان عرصه رقابت باید به انتخاب مردم حرمت نهاده و نگران از شرایط موجود نباشند و به خیر بودن ماوقع ایمان داشته باشند . البته نقد سازنده می تواند مفید باشد اما قطعا تخریب و منکوب کردن رقبای سابق نه خیر دنیوی دارد نه اجر اخروی.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛اردلان زینل زاده،چهره سیاسی گچساران در مطلبی خطاب به منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی  و شورای شهر و روستا نوشت.

 بسمه تعالی

انا الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم

 

ضمن عرض سلام و ادب احترام خدمت همه همشهریان گرامی در شهرستان‌های گچساران و باشت ، حضور همه عزیزان در شعب اخذ رای و مشارکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری ، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا، که به نوعی رای آری به تمامیت نظام جمهوری اسلامی بود را تبریک عرض می نماییم .

و اما خدمت کاندیدا های محترم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا دو نکته را عارضم .

۱ - به یاد دارم در سال ۱۳۸۶ پس از انتصاب به عنوان معاونت معماری و شهرسازی اداره کل مسکن و شهرسازی استان که به رسم معمول دوستان و بزرگان جهت ابراز محبت و تبریک به دفتر کار اینجانب تشریف می آوردند یکی از بزرگان پس از تشریف فرمایی جملاتی حکیمانه فرمایش کردند که همچنان آویزه گوش اینجانب است و همواره مد نظر .

 آن بزرگ پس از مقدمه چینی فرمودند آقای زینل زاده من فعلا به شما تبریک نمیگویم چون تبریک مختص کار نیک است و شما فعلا کاری نکرده اید و در بدو کار هستید . انشاالله بعد از یکسال اگر شما در انجام وظیفه محوله تحول ایجاد کردید و بهتر از گذشتگان عمل کردید قطعا مجدد خدمت میرسم و تبریک میگویم .

 لذا اینجانب در شرایط فعلی برای همه منتخبین و عزیزان در شوراهای شهری و روستایی خصوصا در شورای شهر دوگنبدان که سابقه حضور دارم و منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی فقط آرزوی توفیق به مردم در فرصت ایجاد شده دارم .

خواهشمندم عدم تبریک اینجانب در بدو کارتان را حمل بر بی ادبی یا اختلاف احتمالی در سلیقه ندانید . چرا که هم به صعوبتهای کار آشنا هستم و هم انتظارات مردمی ،  خصوصا مقایسه مدیران شهری و وکلا با گذشتگان خود در نگاه مردم ، که اگر توفیق و هنری در کار گذشتگان باشد امروز کار را بر حاضرین سخت تر ساخته و بیرون آمدن از قیاس مردم در این گذر دشوارتر حاصل آید .

در این راستا عزیزان را به اندیشه و فعل نیک و پرهیز از حرکات نمایشی و هزینه کردن مقدسات و نیکان ملی و مذهبی توصیه می کنم ، موضوعی که در انتخابات تا حدودی رعایت نشد. تا  کوتاهی و کم سلیقگی های اجتناب ناپذیر  ما باور مردم را به اساس نظام مخدوش نسازد .

۲ - بازماندگان عرصه رقابت باید به انتخاب مردم حرمت نهاده و  نگران از شرایط موجود نباشند و به خیر بودن ماوقع ایمان داشته باشند . البته نقد سازنده می تواند مفید باشد اما قطعا تخریب و منکوب کردن رقبای سابق نه خیر دنیوی دارد نه اجر اخروی.

 لذا سکوت و حفظ آرامش در شرایط فعلی به نفع عموم مردم باشد و بس . که شاید امور به نفع مردم چرخد و قاعدتا نخبگان جز این نخواهند اگر نخبه واقعی باشیم و تمنای شخصی نداشته باشیم و همه ما خوب واقفیم اگر نخواهیم یا نتوانیم شرایط رابهبود بخشیم و مردم حس عبور از معضلات موجود را نچشند قطعا یا به گذشته برگردند یا به سوی دیگر روند .

فرزند کوچک این مرز و بوم اردلان زینل زاده

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.