گروه: اخبار استان خبر: 186826 / تاریخ انتشار : 1400/3/29 ساعت : 20:24
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

اعلام نتیجه قطعی انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در لنده+جزئیات

رئیس ستاد انتخابات شهرستان لنده نتایج نهایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای های اسلامی شهر لنده را اعلام کرد.

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به خلق حماسه عظم مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستاها گفت: ملت شریف ایران اسلامی یکبار دیگر در پاسخ به ندای رهبری و برای تعیین سرنوشت خویش در انتخابات با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر از جنش مشارکت را و حضور را آفریدند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: از حضور با شکوه اقشار مختلف مردم به خصوص اعضای شورای تامین، شورای اداری، متولیان و دستندرکاران برگزاری امر انتخابات از نیروهای ستادی و اجرایی، هیئت های نظارت و بازرسی، شورای نگهبان و نیروهای نظامی و انظامی، بسیج و سپاه و اعضای تلاش گر و خستگی ناپذیر شعب اخذ رای و همه کاندیدای شورای شهر و روستاها که بیشترین همکاری را در اجرای بهینه و سلامت انتخابات داشتند قدردانی می کنیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان لنده تصریح کرد: نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری به ترتیب محسن رضایی میرقائد با ۵هزارو ۶۰۲رای، سید ابراهیم رئیسی با ۵هزار و۴۸۶رای،عبدالناصر همتی با۶۵۷رای  و سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی با ۱۰۳رای بیشترین و کمترین رای به خود اختصاص دادند.

وی تاکیدکرد: نتایج ششمین دوره انتخابات شورای شهر لنده نیز کورش محمدی با ۳۱۲۷رای، علیرضا فاضلی با ۲۹۳۷رای، خدیجه رنجبر با ۲۵۴۷رای، علی افتخاری با ۲۳۶۶رای و جعفر رئیس زاده با ۲۰۷۷رای به عنوان اعضای اصلی و عزیزالله شریفی با ۱۸۵۶رای و محمد علی ساجدی مقدم با ۱۷۵۴رای به عنوان دو عضو علی البدل ششمین دوره انتخابات شورای شهرلنده از سوی مردم به عنوان منتخب خویش انتخاب شدند.

انتهای پیام

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.