گروه: اخبار استان خبر: 186825 / تاریخ انتشار : 1400/3/29 ساعت : 15:24
گزارش از فرمانداری بویراحمد؛

حاشیه های اعلام نتایج انتخابات شورای شهر یاسوج و حضور برخی کاندیداها در فرمانداری

اعلام نتیجه اولیه از شمارش آرا در ساعت 7صبح، انتخابات شورای شهر در یاسوج را وارد حاشیه های جدیدی کرد و باعث حضور برخی کانیداهای شورای شهر در فرمانداری بویراحمد شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، انتخابات شورای شهر در یاسوج به دلیل داشتن تفکرات قومی و طایفه ای همیشه با حاشیه های زیادی رو به رو بوده است، به عنوان مثال چهار سال پیش نیز همین موضوع مزید بر علت شد که ارای منتخب ششم شورای شهر یاسوج نفره در آخرین ساعات با جابجایی های روبه رو شد.

 
 
 
 اعلام نتیجه اولیه از شمارش آرا در ساعت 7صبح، انتخابات شورای شهر در یاسوج را وارد حاشیه های جدیدی کرد و هفت نفر اعلام شده خود را برنده انتخابات دانستند.
 
 
 
بعد از دست به دست شدن اعلام این نتیجه در فضای مجازی و تکذیبیه فرماندار شهرستان بویراحمد یکی از نامزدها به همراه جمعی از طرفدارانش وارد فرمانداری بویراحمد شدند و حواشی نیز در ای خصوص به وجود امد.
 
 
بعد از ورود این نامزد انتخابات به فرمانداری، یکی دیگر از منتخبین نیز وارد فرمانداری شد که موضوع بیشتر از گذشته وارد حاشیه شده است.
 
 
بر اساس خبرهای دریافتی و گفته های مسئولان برگزاری انتخابات شهرستان بویراحمد گفته شده است این افراد به نتیجه اعلام شده صبح امروز اعتراض دارند و خواستار پیگیری این موضوع شده اند.
 
 
 
در حال حاضر نیز جلسه ای با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شده است تا این مساله مورد بررسی قرار گیرد و تکلیف نهایی انتخابات شورای شهر یاسوج نیز مشخص شود.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.