گروه: اخبار استان خبر: 186728 / تاریخ انتشار : 1400/3/27 ساعت : 11:36
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

راه اندازی۴۸شعبه اخذ رای درشهرستان لنده/۱۵هزار و۵۰۰نفر واجد شرایط رای در لنده

فرماندار شهرستان لنده گفت: بیش از 48شعبه اخذ رای در دو بخش مرکزی و موگرمون و سطح شهرلنده کار انتخابات را پیش خواهند برد.

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین روند برگزاری انتخابات در شهرستان لنده گفت: با تدابیر صورت گرفته برای برگزاری یک انتخابات پرشور مردمی بیش از ۴۸شعبه اخذ رای در دو بخش مرکزی و موگرمون و سطح شهرلنده کار رای گیری مردم را انجام خواهند داد.

وی افزود: از مجموع۴۸شعبه اخذ رای بیش از ۲۰شعبه شهری و مابقی نیز در سطح روستاهای دو بخش مرکزی و موگرمون روند رای گیری شهروندان را انجام خواهند داد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: تعداد رای دهندگان شهرستان لنده بالای 18سال در سطح شهر لنده بالای ۱۸سال بیش از ۸هزار نفر می باشد و در روستاهای شهرستان لنده ۷هزار و ۵۰۰نفر واجد شرایط رای در انتخابات شورای شهر و روستاها و ریاست جمهوری می توانند رای خود را به صندوق های رای بیاندازند.

رزمجو گفت: در خصوص تعداد کاندیدای شورای شهر و روستاها نیز  ۲۹نفر در سطح شهرلنده و ۱۶۹نفر در شورای روستاهای نامنویسی کردند که در این دوره از انتخابات با هم دیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام شعب اخذ رای یکی از اصلی ترین موضوعات در ادامه روند برگزاری انتخابات است که در هر شعبه یک کارشناس بهداشتی نیز به عنوان ناظر روند رعایت پروتکل های بهداشتی را به اعضای شعب و رای دهندگان متذکر خواهند شد.

رزمجو گفت: امیدواریم شاهد یک حضور باشکوه از سوی اقشار مختلف مردم برای خلق یک حماسه بزرگ با مشارک اقشار مختلف مردم در این انتخابات باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.