گروه: اخبار استان خبر: 186689 / تاریخ انتشار : 1400/3/26 ساعت : 15:07
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

هیات اجرایی انتخابات تست سلامت می دهند/شعب اخذ رای لنده ضد عفونی می شوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از آمادگی و اجرای پروتکل های بهداشتی در روز انتخابات در این شهرستان خبرداد و گفت: از هیات های اجرایی انتخابات این شهرستان تست سلامت گرفته می شود.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، با اشاره به روند هماهنگی های صورت گرفته در خصوص انتخابات گفت: تدابیر و هماهنگی های لازم با مجموعه فرمانداری و سایر ادارات برای برگزاری یک انتخابات سالم در حوزه مسائل بهداشتی و اجرای پروتکل های بهداشتی اتخاذ شده است.

وی افزود: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در روند برگزاری انتخابات تمام شعب اخذ رای ضد عفونی و برای هر شعبه یک نفر کارشناس بهداشت نیز در نظر گرفته شده است که روند اجرای پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: تمامی اعضای هیات های اجرایی و نظارت 24ساعت قبل از اجرای انتخابات باید تست سلامت دهند و تائیدیه شبکه بهداشت و درمان را مبنی بر سلامت کامل را به همراه داشته باشند.

نعمتی در ادامه تاکیدکرد: رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک، خودکار، استفاده از دستکش و پرهیز از تجمع در شعب اخذ رای و محل های رای گیری باید از سوی رای دهندگان حتما رعایت شود.

وی گفت: امیدواریم با اتخاد تدابیر لازم و همکاری خوب مردم شاهد مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات با رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.