گروه: اخبار استان خبر: 186554 / تاریخ انتشار : 1400/3/23 ساعت : 19:17

دلیل اقبال عمومی به نفع "سید ناصر حسینی پور" چیست؟

آری، مردم در این چند روز با حمایت بی دریغ از سید ناصر، نشان دادند دفاع مقدس و یادگارانش را از یاد نبرده اند و این راه همچنان ادامه دارد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ارسالی مخاطب_اینروزها انتخابات گچساران و باشت به سه قطبی حساس و نفسگیری تبدیل شده است. بعد از کنار رفتن تاجگردون و سید قدرت حسینی بحرینی، درخواست های گسترده مردمی "سید ناصر حسینی پور" را مجبور کرد تا حوزه انتخابی خود را از تهران و شمیرانات به گچساران و باشت تغییر دهد.

 اما قابل پیش بینی بود که محبوبیت و کاریزماتیک بودن "سید ناصر" در همین چند روز نیز موجی فراگیر ایجاد کند تا جایی که لیدرهای تاجگردون یکی پس از دیگری به گفتمان "سید ناصر حسینی پور" پیوستند.

 وی بارها نیز در این چند روز اعلام کرده که وظیفه اش کاشتن بذر محبت و وحدت است و به افراد شایسته و خدمتگزار از هر سلیقه و جناحی نیز بهاء خواهد داد.

 البته که او خالق اثر "پایی که جاماند" است و چهره ملی مقاومت در کهگیلیویه و بویراحمد به شمار می رود.بنابراین فن بیان نیز از دیگر خصوصیاتی است که بر محبوبیت وی افزوده است.

دیروز "سید ناصر" برای دفاع از انقلاب و میهن جان خود را در طبق اخلاص نهاد و سالها در زندان ابوغریب اسیر بود و پایش را در این راه از دست داد، به نظر می رسد امروز مردم از هر سلیقه و جریانی خواه اصلاح طلب یا اصول گرا، خواه تاجگردونی یا غیر تاجگردونی، خواه قشقایی یا بویراحمدی یا باوی خواسته یا ناخواسته می خواهند برای او جبران کنند و او را با اقتدار روانه مجلس شورای اسلامی کنند.

آری، مردم در این چند روز با حمایت بی دریغ از سید ناصر، نشان دادند دفاع مقدس و یادگارانش را از یاد نبرده اند و این راه همچنان ادامه دارد…

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.