گروه: اخبار استان خبر: 186529 / تاریخ انتشار : 1400/3/23 ساعت : 13:52

با بی خیالی مسئولان، اینترنت در کهگیلویه و بویراحمد به کما رفت

کیفیت اینترنت اپراتورهای تلفن همراه این روزها در کهگیلویه و بویراحمد با بی خیالی مسئولان مخابراتی و تحت تاثیر افزایش استفاده کاربران به کما رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بعد از خانه نشینی مردم به واسطه شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور اقبال عمومی با اینترنت یار بود اما متاسفانه در کهگیلویه و بویراحمد بخت با کاربران این ابزار عصر جدید یاری نکرده و متاسفانه علاوه بر اینکه از زیر ساخت آنچنانی برخوردار نیست شاهد به کما رفتن این روزهای آن هم هستیم.

 

در روزهایی که دانش آموزان و دانشجویان به اینترنت نیاز اساسی و کاربردی دارند و وضعیت انتخاباتی، استان و کشور را تحت تاثیر قرار داده است به جای اینکه شاهد ارتقاء پهنای باند اینترنت در کهگیلویه و بویراحمد باشیم متاسفانه شاهد سرعت لاکپشتی آن هستیم به گونه ای که داد مردم درآمده و این سوال را پیش می آورد که در روز انتخابات چه برنامه ای برای استان تدارک دیده شده است؟

 

ضعف زیر ساختی، کم توجهی به وضعیت مخابراتی استان و سیر روزانه وزیر جوان دولت روحانی در فضای مجازی  به جای رسیدگی به مشکلات تاثیر زیادی در کیفیت پایین خدمات رسانی به مردم کهگیلویه و بویراحمد دارد.

 

به هرحال نمی توان از نقش فراگیر اینترنت غافل شد چرا که امروزه نیاز به اینترنت یک نیاز و مطالبه عمومی است ، به همین دلیل سراغ مدیر عامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد رفتیم تا در گفتگویی تلفنی دلیل کندی اینترنت را در استان دریابیم.

 

امیری با اشاره به اینکه استفاده کاربران نقش عمده ای در کاهش سرعت اینرنت استان دارد گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا در روز انتخابات قطعی اینترنت نداشته باشیم و برنامه ریزی ها انجام شده است.

 

وی در این گفتگواذعان داشت: تلاشمان را می کنیم که حداقل قطعی اینترنت نداشته باشیم .

 

امیری با بیان اینکه: با ستاد انتخابات استان  برای روز انتخابات هماهنگ هستیم اظهار داشت : در آماده باش کامل هستیم.

 

نکته جالب این گفتگو با مدیر عامل شرکت مخابرات استان قطعی مکرر تلفن همراه وی به دلیل عدم آنتن دهی بود .

 

حال که بنظر می رسد مشکل اینترنت و آنتن دهی موبایل در کهگیلویه و بویراحمد قابل رفع نیست و باعث کلافگی مردم شده است مسئولان بالا دستی شرکت مخابرات در این رابطه چاره اندیشی کنند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.