گروه: اخبار استان خبر: 186372 / تاریخ انتشار : 1400/3/20 ساعت : 13:58

فرار تاجگردون از پاسخگویی در خصوص حقوق نجومی 85 میلیونی/انحراف افکار عمومی تاکتیکی قدیمی برای فرار از مسئولیت

نماینده سابق گچساران و باشت اکنون برای فرار از پاسخگویی در خصوص فیش نجومی حقوقش و منحرف کردن ذهن مردم از این مساله بسیار مهم، اقدام به انتشار یک فایل صوتی کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته تصویری از فیش حقوقی غلامرضا تاجگردون نماینده سابق گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی منتشر شد که حکایت از حقوق نجومی رئیس سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی داشت.

 

تاجگردون اواخر اسفند سال گذشته به عنوان مدیرعامل بیمه سرمد وابسته به بانک صادرات منصوب شد و حالا پس از گذشت حدود سه ماه از حضور وی در بیمه سرمد، فیش حقوقی منتشر شده او در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری نشان می‌دهد که او در این دوماه به ترتیب ۷۳ و ۸۵ میلیون تومان بعنوان حقوق دریافت کرده است.

 

انتشار فیش حقوقی نجومی غلامرضا تاجگردون واکنش های زیادی را به خصوص در فضای مجازی به دنبال داشته است و بسیاری از واکنش های منفی را به سمت غلامرضا تاجگردون سوق داده است.

 

یکی از نکات جالب توجه در خصوص سابقه کاری غلامرضا تاجحگردون این است که وی در سال 98 و در جایگاه ریاست کمیسیون تلفیق بودجه با افزایش پله ای مالیات بر حقوق نجومی بگیران مخالفت کرده است ( در جای دیگری به طور مفصل به این موضوع پرداخته خواهد شد ) و شاید اکنون دلیل مخالفت آن روز تاجگردون مشخص شده باشد.

 

غلامرضا تاجگردون که همیشه سعی کمرده است از طریق فضای مجازی و رسانه هایی که در اخیار دارد جو رسانه ای را در راستای اهداف خود کنترل و مدیریت کند این بار نیز به جای پاسخگویی در خصوص فیش حقوقی 85 میلیونی خود، فایل صوتی را منتشر کرده است و در آن مدعی می شود عامل رد صلاحیت خود و برادرش چه کسی بوده است.

 

عدم تایید صلاحیت غلامرضا تاجگردون و برادرش و تعدادی دیگر از نامزدها به هر دلیلی که صورت گرفته باشد در جای خود قابل بررسی است اما نکته مهم این است که نماینده سابق گچساران و باشت اکنون برای فرار از پاسخگویی در خصوص فیش نجومی حقوقش و منحرف کردن ذهن مردم از این مساله بسیار مهم، اقدام به انتشار این صوت کرده است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.