گروه: اخبار استان خبر: 186301 / تاریخ انتشار : 1400/3/19 ساعت : 12:15
در افتتاح ستاد انتخاباتی بانوان، رضایی در کهگیلویه مطرح شد؛

بانوان در مشارکت افزایی انتخابات نقش موثری دارند

آیین افتتاح ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه با حضور بانوان، ورزشکاران و مسئولان این ستاد در دهدشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مظفر قهرمانی از چهره های سیاسی‌فرهنگی  شهرستان کهگیلویه در آئین افتتاح ستاد انتخاباتی بانوان محسن رضایی نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به حضور و مشارکت فعال در انتخابات گفت: برای روی کار آمدن دولت رضایی نباید از هیچ کوششی فروگزار شود.

 
 خیرالله انصاری نیز در این آیین با تاکید بر اینکه امروزه در جای جای دنیا زخم خوردگان به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند افزود: امروزه در جایگاهی در دنیا قرار داریم که دشمن با تمام قوا با تکیه بر جاسوسان داخلی و خارجی خود اماده ضربه زدن به کشور هستند اما  رضایی، هشت سال دفاع مقدس جانانه از ایران در کارنامه خود دارد و هم اکنون در رقابت و رفاقت با دیگر کاندیداها پا به عرصه انتخابات گذاشته است.
 
---
وی تصریح کرد: امروز وقت آن است که در عرصه انتخابات پرشور همچون گذشته شرکت کنیم.
 
 انصاری با اشاره به دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری عنوان کرد: خوشبختانه در این دوره از انتخابات کسانی وارد  عرصه انتخابات شدند که با اقتدار، صلابت ، تفکرات اقتصادی و معیشتی مردم، ملت را به پای صندوق های رای فرا میخوانند.
 
وی در پایان با اشاره به برنامه ریزی دشمن  برای عدم مشارکت مردم در انتخابات گفت: کشورهایی که اقتدار ایران را برای خود خطرناک می بینند در راس آنها  آمریکا و اسرائیل، با فعالیت جاسوسان به دنبال برنامه ریزی برای کاهش جذب حداکثری  مردم در انتخابات هستند.
 
---
 
انصاری تصریح کرد: کاندیداهای این دوره از انتخابات در مناظره ها در راس رضایی،  برنامه های صادقانه خود را برای مردم به خوبی توضیح و تشریح کرده و ما باید  بر حسب وظیفه پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد.
 
مسئول ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه نیز در  حاشیه این آیین با اشاره به نقش بانوان به دلیل داشتن مدیریت در خانواده برای مشارکت افزایی انتخابات موثر دانست و گفت: بانوان  بار دیگر در انتخابات ۱۴۰۰ به وظیفه انقلابی و ملی خود عمل کرده و  با ایجاد فضای تفکر و تعقل در خانواده و بحث و گفت و گو با بقیه افراد می‌توانند در شور انتخاباتی نقش بسزایی داشته باشند.
 
اعظم فرخ زاده، با اشاره به اینکه زنان  برای معرفی کاندیداها و شناساندن آنها به دیگر اعضا خانواده نقش پررنگی دارند افزود: امروزه حضور حداکثری بانوان در بطن جامعه کاملا محسوس و قابل مشاهده است که قطعا نقش موثری در ارتقای جایگاه تاثیرگذاری آنها در جامعه ایفا می‌کند.
 
---
وی با اشاره به مشکلات جامعه و فشار اقتصادی حاکم بر خانواده تصریح کرد:  مشکلات مخصوصا اقتصادی در جامعه بیداد می کند و زنان این فشارها را بیشتر احساس می کنند و این قشر  با انتخاب یک متخصص اقتصادی می توانند در حل بحران  جامعه تمام تلاش خود را بکار گیرند.
 
فرخ زاده در پایان به  گفتمان رضایی اشاره و گفت: به نمایندگی از جامعه بانوان بخصوص جامعه ورزشکاران استان از رضایی اعلام حمایت کرده چرا که در گفتان وی امید به زندگی و تلاش برای حل معضلات اقتصادی حس می شود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.