گروه: اخبار استان خبر: 186156 / تاریخ انتشار : 1400/3/16 ساعت : 11:29
وقتی ندای همدلی طنین انداز می شود:

ساخت۴منزل مسکونی زلزله زدگان دنا به همت سپاه شهرستان لنده+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده از ساخت۴منزل مسکونی در یکی از روستاهای زلزله زده شهرستان دنا به همت بسیج سازندگی این ناحیه خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، زلزله سال گذشته شهرستان دنا باعث وارد شدن خسارات زیادی به مردم روستاها و شهر سی سخت شد که در راستای پویش همدلی برای بازسازی و بهسازی این مناطق یک عزم ملی از سوی نهادها و ارگان ها و سازمان های مختلف شکل گرفت.

 

بسیج و سپاه از همان دقایق اولیه با قرارگرفتن درکنار مردم به طور شبانه روزی اقدام به خدمات رسانی کردند.

امروز نیز گروه های مختلف جهادی و بسیج سازندگی با حضور در این مناطق آستین همت را بالا زده و نسبت به ارائه خدمات برای ساخت سرپناه برای شهروندان زلزله زده اقدام کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه لنده نیز در بازید از مناطق زلزله زده در شهرستان دنا از ساخت۴منزل مسکونی در این شهرستان به همت جهادگران و گروه های جهادی بسیج سازندگی این ناحیه خبرداد.

 

وی افزود: در روزهای اولیه زلزله نیز این ناحیه برابر بلوک بندی صورت گرفته در مدیریت بحران شهرستان دنا به منطقه عباس آباد به مدت یک ماه خدمات رسانی می کرد.

 

روح الله ویسی تصریح کرد: امروز نیز به منظور مشارکت در امر ساخت و ساز در مناطق آسیب دیده نیز این ناحیه ساخت۴منزل مسکونی را آغاز کرده است که از پیشرفت قابل قبولی برخوردار هستند.

تصاویر در زیر آمده است:

---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.