گروه: اخبار استان خبر: 186093 / تاریخ انتشار : 1400/3/14 ساعت : 12:41
داغ های مجازی؛

پیوستن لیدرهای تاجگردون به اردوگاه رقیبان/نانی ها و جانی ها به سیطره یک خاندان پایان دادند+عکس

به نظر می رسد لیدرهای تاجگردون رفته رفته به اردوگاه رقیبان می روند و برخی آن را پایان سیطره یک خاندان بر شهرستان های گچساران و باشت عنوان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سال 99 برای خانواده تاجگردون با خوشحالی و سرمستی از پیروزی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد اما این خوشحالی رفته رفته جای خود را به بیم و نگرانی داد و سرانجام در هجدهمین روز از تیرماه سال گذشته پرونده حضور تاجگردون در مجلس با رد اعتبارنامه اش بسته شد.

پس از رداعتبارنامه تاجگردون،وی و اطرافیانش تلاش زیادی برای بازگشت به قدرت انجام دادند و حتی برای انتخابات میاندوره ای روی حضور ساسان تاجگردون برنامه ریزی مفصلی انجام داده بودند اما با عدم احراز صلاحیت وی، این مساله نیز منتفی شد.

در همین راستا یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری نوشت: هواداران تاجگردون احتمالا این فیلم را در واکنش به پیوستن برخی یارانشان به کمپین رقبا دست به دست می کنند.

خواهر غلامرضا تاجگردون نیز در کامنتی معنادار نوشت: " دستت نمک دارد برای انانی که تو را جانی خواستن نه نونی " ؛ این واکنش نشان می دهد تاجگردون در حال از دست دادن یاران نزدیکش است و برخی نیز آن را پایان سیطره یک خاندان بر شهرستان های گچساران و باشت عنوان کردند.

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.