گروه: اخبار استان خبر: 186070 / تاریخ انتشار : 1400/3/13 ساعت : 19:46
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

برگزاری ویژه برنامه سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در لنده+جزئیات

مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده از برگزاری ویژه برنامه سالگرد ارتحال امام راحل خبرداد.

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)با اشاره به نقش امام خمینی(ره) در هدایت جامعه و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: قاطعیت انقلابی امام و ایستادگی در برابر تهدیدات دشمن با توکل به خدا و تکیه بر مردم یکی از مهمترین شاخصه ها و ویژگی های بارز ایشان بود.

وی افزود: شخصیت کم نظیر امام(ره) در هدایت و جلب جوانان نسبت به آموزه های دینی و هدایت آنان به عنوان مرجعیت دینی در مسیر آزادی و ازادگی و دفاع از ارزش ها و آرامان های انقلاب اسلامی باعث شد تا ما پس از سال ها رنج و مشقت و زندانی طعم شیرین پیروزی را در بیست دوم بهمن ماه با ورود تاریخی ایشان جشن بگیریم.

مسول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: امروز و پس از گذشت بیش از چهار دهه  از عمر پربرکت انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و تحولات اساسی در مسیری که امام راحل تعیین کرده بودند و با زمامداری مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح ایشان باعث شد تا این انقلاب از گذرگاه های سخت تاریخی به سلامت عبور کند.

وی افزود: امسال نیز همزمان با سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) ویژه برنامه ای با حضور سخنرانان و مداحان در روز جمعه ساعت 12ظهر در مصلی بزرگ نماز جمعه برگزار خواهد شد.

الهی نیا گفت: این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی نماز جمعه با حضور مسولان ادارات، نهادها، سازمان ها و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.