گروه: اخبار استان خبر: 186060 / تاریخ انتشار : 1400/3/14 ساعت : 09:44
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

تنها راه رهایی از مشکلات امروز، حضور در انتخابات و تغییر وضع موجود است+تصاویر

در ادامه گزارش های مردمی امروز به میان مردم لنده رفتیم تا نظرات برخی از افراد این شهر را در خصوص حضور در انتخابات جویا شویم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در ادامه گزارش های مردمی امروز در میان مردم شهرستان لنده حضور پیدا کردیم و نظر آنان را در خصوص حضور در انخابات جویا شدیم.

 

جاتمن از جوانان شهرستان لنده و از کسبه بازار در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به انتخابات گفت: آنچه امروز به عنوان یک حق مسلم برای همه اقشار جامعه کاملا فراهم شده است بحث انتخابات است.

وی افزود: ما حق انتخاب داریم که چه کسی را به عنوان رئیس جمهور خود در سطح کلان و افراد مختلف را در سطح شورای شهر و روستاها به عنوان وکلای خویش انتخاب کنیم.

این جوان لنده ای گفت: هیچ فردی نمی تواند بگویید که در کشور مشکل وجود ندارد و مردم در تنگنای اقتصادی نیستند چرا که سو مدیریت ها و نبود برمانه منسجم و از طرفی نیز تحریم ها عاملی برای وضع موجود هستند.

در ادامه نیز خالقی از کسبه بازار گفت: انتخابات یک فرصت برای تغییر است و اگر چه الان ما مشکلات زیادی در حوزه معیشت داریم ولی باید کسی را انتخاب کنیم که بتوانید وضعیت موجود را تغییر دهد.

وی افزود: کاهش قدرت خرید مردم و از طرفی تعطیلی کارخانه ها و کاهش شدید ساخت و سازها در سطح شهرهای کوچک و بزرگ باعث بیکاری کارگرانی شده است که امروز دیگر به نان شب خویش محتاجند.

خالقی گفت: حضور ما در انتخابات می تواند عاملی برای تغییر وضوع موجود باشدالبته اگر درست برنامه ریزی کنند و وعده های تکراری ندهند.

در ادامه نیز عبدالوهاب تقی زاده گفت: مشارکت ما در انتخابات می تواند یک پشتوانه محکمی برای فرد انتخاب شده در کلیدی ترین پست یعنی ریاست جمهوری و شورای شهر باشد .

وی افزود: آنچه باعث ترویج و حادث شدن وضع موجود شده است نبود تفکر انقلابی و مدیریت جهادی بود چرا که اگر این تفکر انقلابی حاکم می شد امروز این همه گرفتاری صف روغن، برنج و غیره حادث نمی شد.

این جوان لنده ای گفت: مشارکت در انتخابات یعنی پایان دادن به وضع موجود و حرکت به سمت آینده ای روشن البته با رفع اشتباهات گذشته و تغییر در مسیرهای که در آن ها موفق بودیم.

وی تاکیدکرد: عدم حضور ما در انتخابات یعنی عدم حضور در تعیین سرنوشت خویش و تابع بودن از تصمیمی گیری که برای ما می شود ولی اگر حضور پیدا کنیم و فرد اصلح خویش را به درستی انتخاب کنیم می توانیم شاهد رفع مشکلات موجود در کشور باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.