گروه: اخبار استان خبر: 186030 / تاریخ انتشار : 1400/3/13 ساعت : 14:02

نامه علیرام نورایی به رئیس جمهور آینده

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علیرام نورایی بازیگر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دعوتی صورت گرفت برای صحبت و اعلام مشکلات هنر و هنرمندان و مردم از طرف ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها. همانطور که قبلاً عرض کرده بودم به اتفاقات تبلیغاتی هیچ بزرگواری ورود نخواهم کرد، با کمال احترام نپذیرفتم و افتخار ملاقات را از دست دادم صرفاً بخاطر اینکه ممکن بود سمت و سوی تبلیغات داشته باشد! ترجیح دادم اینجا چند کلمه ای با رئیس جمهور آینده صحبت کنم.

سلام جناب رئیس جمهور آینده

کار جنابعالی و همکارانتان خیلی سخت نخواهد بود، این مردم شریف، این هموطنان کم توقع سالهاست یاد گرفته اند هر سختی و کمبودی را تحمل کنند! از سخت ترین بحرانها با به جان خریدن همه مشکلات سربلند بیرون بیایند. در سیل و زلزله و هزاران اتفاق دردناک خود وسط میدان باشند و به هم کمک کنند. کار شما و همکارانتان خیلی سخت نخواهد بود. فقط کافیست کمی به فکر مردم باشید، کمی به فکر آرامش و آسایش، کمی به فکر معیشت و سفره های خالی این مردم نجیب باشید و برایش تلاش کنید!

امید است مسیرتان از این سمت و سو بگذرد جناب رئیس جمهور! این مردم لیاقت بهترینها را دارند. کارتان خیلی سخت نخواهد بود. با آرزوی بهترینها برای هموطنانم و کشور عزیزم ایران

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.