گروه: اخبار استان خبر: 186018 / تاریخ انتشار : 1400/3/13 ساعت : 23:03
یادداشت:

جوانان پیام آوران امید و شور نشاط در انتخابات

هم اینک در این برهه سخت تاریخی قرار گرفتیم و تمام رسانه های معاند با تمام توان سعی در نا امید کردن جامعه از از نظام دارند و سعی می کنند با راه اندازی کمپین های فیک و دروغین در شبکه های اجتماعی و در سطح جامعه مردم و بخصوص ما جوانان را از مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات بازدارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،عبدالوهاب تقی زاده در یادداشتی نوشت:هم اینک در این برهه سخت تاریخی قرار گرفتیم و تمام رسانه های معاند با تمام توان سعی در نا امید کردن جامعه از از نظام دارند و سعی می کنند با راه اندازی کمپین های فیک و دروغین در شبکه های اجتماعی و در سطح جامعه مردم و بخصوص ما جوانان را از مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات بازدارند.


ما جوانان این مرز و بوم باید با بینش و آگاهی و همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانه گام دوم انقلاب جوانان مورد خطاب قرار داند. باید با بصیرت و داشتن سواد رسانه لازم برای شکستن دادن بدخواهان همیشگی ایران زمین این بار با حضور پرشور و با بند انگشتمان هیمنه دشمن های قسم خورده این مرز بوم در هم بشکنیم.

ما این بار باید ثابت کنیم که جوانان نسل امروز همان جوانان نسل دفاع مقدس هستنند که جانانه از مرز و بوم دفاع کردند ما هم تا پای جان با حضور پررنگ در پای صندوق های رأی از این مرز بوم دفاع خواهیم کرد.

 هر چه به موعد برگزاری انتخابات در ۲۸خرداد نزدیک می‌شویم، فضای رسانه‌ای و به‌تبع آن فضای افکار عمومی به سمت مباحث انتخاباتی گرایش بیشتری پیدا می‌کند و به عبارتی تنور انتخابات در حال گرم شدن است و این درحالی است که برخی ها نمی خواهند در تعیین سرنوشت خویش در روز رای گیری مشارکت کنند ولی فردا از مهمترین چهره های معترض به وضوع موجود خواهند در حالی این کمترین ادعا را می توانند نسبت به امورات داشته باشند چرا که در تعیین سرنوشت و حق رای خویش مشارکتی نداشتند و نمی توانند چندان مجری انتقادات باشند.

اگر چه شیوه‌های تبلیغات بر اساس پروپاگاندای رسانه‌ای و توسل به شعارهای فریبنده و دروغ در برخی جوامع امروز رایج است، اما بر اساس فرهنگ و مبانی ارزشی حاکم بر جامعه ما، عرصه رقابت‌های انتخاباتی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، میدانی برای معرفی و بیان توانمندی‌ها بوده تا مردم در پای صندوق رأی دست به بهترین انتخاب بزنند؛ و همین طور با انتخاب آگاهانه و یک انتخاب اصلح و درست کشور عزیزمان ایران در مسیر رشد و بالندگی قرار خواهیم داد.

به یقین ما جوانان به عنوان کسانی که می خواهیم عاملی برای خروج از وضع موجود که بستر ساز بیکاریف گرانی، مشکلات معیشتی و هزاران گره بازنشده دیگر است را با رای قاطع خویش تغییر دهیم و به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری یک تحول در کشور برای روی کارآمدن دولت جوان و انقلابی با روحیه جهادی برای عبور از این گردنه حساس تاریخی را فراهم کنیم تا در مسیر تعالی و پیشرفت روز افزون ایران اسلامی قرار بگیریم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.