گروه: اخبار استان خبر: 185946 / تاریخ انتشار : 1400/3/11 ساعت : 19:15
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده مطرح شد:

قول می دهیم که مدافع حقوق همه مردم باشیم+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده با اشاره به اینکه قول می دهیم مدافع حقوق همه مردم باشیم گفت: تدارکات چی انتخابات هستیم و در مسیر تعالی و سلامت آن گام بر می داریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده با موضوع بررسی راهکارهای مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان سپاه ناحیه لنده و منطقه انتظامی شهرستان، روسای ادارات و نهادها و روحانیون در سالن جلسات تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزارشد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل گفت: دین اسلام بهترین مکتب برای نجات انسان ها است که توسط بهترین انسان ها برای رهایی از جهل نجات دهند.

وی گفت: امپراتوری رسانه ای غرب بسیج شدند برای تضعیف انتخابات ما که مشارکت مردم را نشانه گرفتند که این مهم همواره از سوی مقام معظم رهبری نیز مورد خطاب قرار گرفته است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: فضای شهرباید انتخاباتی شود و از دادن وعده های سرخرمن مردم را از مشارکت در انتخابات دلسرد کنند.

محمودی اصل گفت: پرهیز از هرگونه بداخلاقی در ادارات در رفتار با مردم و پرهیز از انتخاب مسله دار در صندوق های رای و استفاده بهینه از روحانیون برای دیدار چهره به چهره برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده گفت: چهره های تحول آفرین در انتخابات می توانند رفع کننده مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور باشند که نیازمند انتخاب افراد اصلح است.

وی گفت: در سطح محلات و روستاها باید روحانیون نسبت به دیدار چهره به چهره اقدام شود و برخورد قاطع باید با کسانی که دنبال برخی شیطنت ها هستند صورت گیرد تا نسبت به تشویش اذهان عمومی کار صورت نگیرد.

وی گفت:جهاد تبیین و روشنگری برای مشارکت همگانی یک نیاز ضروری است که همه باید برای تعالی این جهاد تلاش کنند.


قول می دهیم که مدافع حقوق همه مردم باشیم

در ادامه نیز تورج رزمجو گفت:صیانت و مراقبت از آرا مردم در این انتخابات باتوجه به اهمیت و نقش آن که دشمنان با سیاه نمایی خویش به دنبال شایعات و القا ناامیدی در جامعه هستندضروری است.

وی اظهار کرد: امروز طرح شکست خورده عدم مشارکت مردم در انتخابات از ابر پروژه های دشمنان است که با غول های رسانه ای خویش به طور شبانه روز در حال طرح شبه در کشور هستند.

فرماندار شهرستان لنده گفت:ما تدارکات چی انتخابات هستیم و بیشتر در مسیر تعالی و سلامت انتخابات همیشه گام برداشتیم.

وی گفت: برخی ها نسبت به تلاش های صورت گرفته نسبت به اقدامات و کارهای مهمی که در این ایام صورت گرفته است کم محبتی دارند و یا تلاش ها را نمی بینند و یا می خواهد محفل گردان فضای مجازی می باشند و اقدام به طرح شبه در فضای مجازی دارند اوم بی انصافی نسبت به خدمات ارزشمند ستاد انتخابات در شهرستان است.

رزمجو گفت: برخی افراد در انتخابات گذشته عامل تنش بودند و برابر شناختی که از برخی  این افراد داریم خودشان عامل تشویش اذهان عمومی هستند که باید با این افراد برخورد قاطع شود.

وی گفت: قول می دهیم که مدافع حقوق همه باشیم و نمی گذاریم حق و حقوق کاندیدی در شورای شهر و ریاست جمهوری تضییع شود و سعی کردیم در انتخاب افراد برای صندوق های رای از همه اقشار استفاده کنیم.
 


سیاه‌نمایی، تخریب و نا امید کردن مردم در انتخابات
روح الله ویسی فرمانده سپاه ناحیه لنده در ادامه گفت: انتخابات یک فرصت برای کشور است که باید خواص و نخبگان از این فرصت در جهت پیشرفت کشور و با انتخاب اصلح کسانی را انتخاب کنیم که برای ایران و ایرانی مفید و اثر گذارباشند.

وی افزود:فضای مجازی در بیرون و داخل کشور  به علت بی بصیریتی و با عناد و کینه ای که دارند در حال تخته کردن انتخابات هستند.

ویسی گفت:سیاه‌نمایی، تخریب و نا امید کردن مردم در انتخابات مهمترین مسله تاثیرگذار از سوی دشمنان در شبکه های اجتماعی است که رسالت ما در قبال این مسله مهم روشنگری است که باید با حضور حداکثری استفاده شود.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: باید از همه ظرفیت ها در جهت مشارکت حداکثری اقشار مختلف باید نهایت بهره لازم را ببریم و در انتخابات با بصیریت افزایی خویش زمینه مشارکت اقشار مختلف را فراهم کنیم.
 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---


انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.