گروه: اخبار استان خبر: 185888 / تاریخ انتشار : 1400/3/10 ساعت : 14:14
در نشست شورای اداری گچساران مطرح شد،

تذکر "اتابک" به نامزدهای انتخاباتی در گچساران/ این ریخت و پاش ها و سفره های رنگین برای چیست؟

فرماندار گچساران گفت:این تجمعات، این دورهمی ها و دادان غذاهای رنگین و سفره های آنچنانی برای چیست؟ برخی ها نامزدهای شورای شهر همراه با وعده شام، وعده هایی را می دهند که الان نامزدهای ریاست جمهوری هم نمی دهند!.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ علیرضا اتابک،فرماندار گچساران در نشست شورای اداری این شهرستان گفت:در آستانه سالگرد ارتحال امام (ره) هستیم، حضرت امام راحل بیداری به همه ملت های آزادی خواه جهان دادند، و این قیام 15خرداد بود که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی شد .

وی افزود:راه و آرمان حضرا امام (ره) در بطن کشورمان همچنان جاری و ساری است چرا که حضرت امام (ره)امام در مسیر آرمان های انقلاب تکیه گاهشان را بعد از توکل به خداوند ،مردم گذاشتند و مردم را در هر امری مورد نظر قرار می دادند.

اتابک ادامه داد:امروز این نگاهی که در مردم سرنوشت خودشان سهیم هستند با پیروزی انقلاب تحقق یافت، و این اصل همچنان وجود دارد که نقش و حضور مردم در تمامی عرصه ها باید دیده شود چرا که در تمامی عرصه ها تاثیرگذار خواهندبود ،به هرحال توجه به سیره و نهضت امامراحل باید برای نسل جوان و نوجوان مان تبیین شود.

فرماندار گچساران در ادامه با اشاره به وضعیت کرونا در این شهرستان گفت:همچنان شهرستان ما در وضعیت نارنجی قرار دارد و خیلی از مشاغل هم در این رنگ بندی ها تعطیل هستند،بنابراین ضرورت هایی وجود داشت که جلسات شورای اداری در ایام کرونا نیز برگزار شود، مناسبت های زیادی را پشت سر گذاشتیم و سختی های زیادی را در بحث کرونا در سطح شهرستان تجربه کردیم تا به چنین شرایطی رسیدیم، اما می طلبد همچنان مردم و دستگاه ها باز هم نسبت به رعایت پروتکل هابهداشتی حساسیت های لازم را نیز داشته باشیم.

وی در ادامه گفت:برخی نهادها و  دستگاه ها، واقعا در بحث کرونا سنگ تمام گذاشتند که اعتقاد دارم که در گچساران کارهای بزرگی صورت گرفت که حتی آب هم جایگزین نفت می شود و خیلی از اراضی کشاورزی این شهرستان به سمت آبیاری نوین می رود.

اتابک گفت:باتوجه به کارهای خوبی که درسطح این شهرستان انجام گرفته باید بتوانیم از این ااقدامات هم صیانت کرد،طرح آبیاری باباکلان ، دشت امامزاره جعفر و لیشتر نیز طرح های آبرسانی خوبی هستند،بنابراین تمام سطح اراضی شهرستان را به سمتی ببریم که جهت اشتغالزایی باشند و الان هم باید ادامه دهنده این نهضت باشیم.

فرماندار گچساران افزود:در زمینه عمران روستایی کارهای خوبی نیز صورت گرفت از آب، برق، گاز، تلفن، معابر روستاییف بهسازی و ... گرچه اعتبارات خوبی به شهرستان وارد می شد اما برخی مدیران پای کار نبودند و الان باید مدیران پیگر موضوعات باشند و نه اینکه فرماندار  بخواهد به دنبال برخی مسائل بدود.

وی افزود:شایسته است تا اینکه کار باشد و شما هم مسئول باشید پس کارتان را انجام دهید، یک مدیر باید با برنامه باشد اگر چه نماینده ای  هم نداشته باشیم،بنده هم از حقوق شهرستان در جلسه برنامه ریزی دفاع می کنم.

اتابک تصریح کرد:مدیران ما باید پای کار بیایند چراکه  کارهای بزرگی در این شهرستان انجام شده است و انسان های منصف باید چنین دیدگاهی هم داشته باشند.

وی درادامه بیان کرد:در آتش سوزی های جنگل ها و مراتع شهرستان خیلی از مدیران را نمی بینیم، یک مدیر اداره ما مسئولیت اجتماعی نیز دارد  درحالی که یک هفته آتش سوزی بود یک مدیری زنگ نزدکه آیا مرده اید یا زنده؟، درحالی که ریس دادگستری شهرستان شب روز در کوه  آتش خاموش می کرد و انتظار  هم این است از همه عزیزان که در چنین شرایطی پای کار بیایند.

اتابک درادامه گفت:امروز انتخابات یک وظیفه است و باید زمینه مشارکت حداکثری را بوجود بیاوریم و مردم را پای صندوق های رای بیاوریم، ما مجری انتخاباتیم و کاری کنیم که امانتدار خوبی هم باشیم هرچند معتقدیم در بحث امانت داری نباید کوچکترین خیانتی داشته باشیم.

وی گفت:همکاری مدیران را در بحث اجرا خواستاریم،آمار اموال و امکانات ادارات را می دانیم و اگر امکاناتی برای انتخابات می خواهیم انتظار این است که دستگاهها نیز همکاری کنند،با توجه به وجود سرقت ها،ضرورت دارد که  مکان ادارات و دستگاه های اجرایی به دوربین نداربسته تجهیز شوند.

اتابک گفت:در بحث برق هم مشکلات بسیاری داریم، تابستان مصرف برق بالاست و باید در مصرف برق رعایت الگوی مصرف در دستور کار باشد.

وی ادامه داد:با توجه به بحث انتخابات، ادارات خدمات رسان نی زدر این ایام بحث کنده کاری و حفاری ها را در سطح شهر متوقف کنند ،ازهیات های اجرایی و نظارت هم کمال تشکر را داریم،

فرماندار گچساران در ادامه گفت:تبلیغات انتخابات محدود است و تذکراتی به عزیزان نامزدها هم داده ایم و انتظار داریم که عزیزان پایبند به قانون باشند، این تجمعات، این دورهمی ها و دادان غذاهای رنگین و سفره های آنچنانی برای چیست؟ برخی ها نامزدهای شورای شهر همراه با وعده شام وعده هایی را می دهند که الان نامزدهای ریاست جمهوری هم نمی دهند بنابراین  این ریخت و پاش ها را کنار بگذارید که بعدها اگر  رد صلاحیت شدید دنبال علت نگردید.

وی در پایان گفت:خیلی ها در این شهر نان شب ندارند و اگر می خواهید خدمتی به مردم کنید پس از چنین اقداماتی دست بردارید و رسانه هاباید در خصوص این موضعات برای مردم روشنگری کنند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.