گروه: اخبار استان خبر: 185828 / تاریخ انتشار : 1400/3/9 ساعت : 23:29
در نشست روشنگری شهرستان لنده مطرح شد:

دوگانگی میدان و دیپلماسی، از تاکتیک های جنگ نرم دشمن/ صندوق های رای یک حکمیت برای انقلاب اسلامی است

معاون نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین گفت: دوگانگی های فریب از تاکتیک های جنگ نرم دشمن است که با جنس میدان و دیپلماسی و سایر مسائل به دنبال دو قطبی کردن و التهاب آفرینی هستند که امروز ما نیازی به مذاکره نداریم و امریکایی ها وغربی ها نیازمند مزاکره هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سردار حیدر بابا احمدی معاون نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین کشور در نشست روشنگری در جمع بسیجیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان لنده با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر و فتح حماسه های از جنس سوم خرداد گفت:رمز مقاومت ما در ایمان داشتن ما بود ولی در طول چند دهه گذشته ایمان خیلی از افراد سقوط کرد و وقتی جهان آرا دید شهر در حال سقوط است گفت : شهر اگر سقوط کرد می توان آن را پس گرفت ولی مواظب باشید دین تان سقوط نکند.

وی افزود: در طول تاریخ داشتیم انسان های که دینشان سقوط کرد و در صفین ، جمل و سایر جنگ ها بودن که باوجود داشتن القاب سیف الاسلامی دین خویش را فروختند.

معاون نیروی انسانی سازمان بسیج گفت: بحث حکمیت و مذاکره در دوران امام علی(ع) در دوران تاریخی اسلام باعث شد که خیلی از حوادث تاریخی در دهه کنونی نیز تکرار شود.

وی گفت: پیروزی جبهه مقاومت در سوریه و عراق نمونه ای از انتقام سخت حاج قاسم بود و در حالی که دشمنان بزدلانه و شبانه سردار شهید حاج قاسم را ترور کردند اولین سیلی سخت را در غزه فلسطینیان به صهیونسیت ها زدند که اولین انتقام بودکه با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی صورت گرفته است که با منطق هیهات من الذله صورت گرفت.

بابا احمدی گفت: امروز فقط با چند هزار جوان ترتبیت یافته در مکتب حاج قاسم سیلی محکمی به اسرائیل زدند.

وی گفت: سیلی دیگری که امروز بر صورت دشمنان زده شد حضور باشکوه مردم در انتخابات سوریه و انتخاب بشار اسدبود که دشمن حساب کار دستش آمده است.

معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهدای ما امام زادگان انقلاب اسلامی هستند که برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از جان شیرین خویش گذشتند.

وی گفت: امروز برای اعتلای انقلاب اسلامی دست دادیم، خون دادیم و شهیدان زیادی دادیم که انقلاب بماند و این نسل در همین پادگان ها تربیت شدند تا مدافع حرم باشند .

وی گفت: انچه امروز شهدا از ما می خواهند یک انگشت برای خلق حضور در انتخابات برای مایوس کردن دشمن است و آنقدر در فضای مجازی دشمن هل هله می کند که صدای رهبری و نایب امام زمان(عج) به گوش کسی نرسد.

سردار بابا احمدی گفت: امروز کسانی که دم از جمهوریت و دوموکراسی می زنند به خصوص در همین کشورهای حاشیه خلج فارس ببینید خبری از انتخابات هست و در طول تاریخ فقط یکبار دوموکراسی در عرب ها شکل گرفت آن زمان پیامبر(ص) بود که چهل عرب برای کشتن پیامبر(ص) نقشه کشیدند و ناکام ماندند.

وی گفت: اگر امروز ده ها سیاپوست زیر چکمه همین امریکایی ها خفه می شوند و در غزه  و یمن شاهد قتل عام کودکان هستیم ولی دین ما تا قبل از انقلاب اسلام امریکایی بود که با پیروزی انقلاب اسلامی با تبلور ساختن اسلام ناب محمدی(ص) شاهد بیشترین مخالفت با جمهوری اسلامی هستیم.

بابا احمدی گفت: دوگانگی های فریب از تاکتیک های جنگ نرم دشمن است که با جنس میدان و دیپلماسی و سایر مسائل به دنبال دو قطبی کردن و التهاب آفرینی هستند که امروز ما نیازی به مذاکره نداریم و امریکایی ها وغربی ها نیازمند مذاکره هستند و در یمن نیز شاهد چندین سال جنگ هستیم ولی در ناکام تر از هر روز شکست خوده هستندو زمانی می توانید مذاکره کنید که دست برتر باشید و قدرت خود را به نمایش بگذارید نه این که با دست بسته تسلیم مذاکره شویم.

معاون نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز اگر صحبت از مذاکره می کنند بحث شکست داعش در جبهه مقاومت است که برابر ناتنی صهیونسیت ها را تقویت کردن و جان و مال و ناموس مردم را به تارج برده و انان را با افتخار قتل عام می کردند و همین مجلس شورای اسلامی را حمله کردند و اگر همین پادگانی ها نبودند مجلس سقوط می کرد.

بابا احمدی گفت: دشمن دست بردار نیست و تا زمانی که ما را نابود نکند دست بردار نیست ولی به لطف الهی با مدیریت راهبردی مقام معظم رهبری و بصیریت ملت ایران این آرزو بر دل دشمن خواهد ماند.

وی در ادامه گفت: امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و ایستادگی این ملت دستی برتر با مدیریت رهبری دارد و در اوج عزت و اقتدار هستیم و امریکایی ها خودشان بر این مهم اذعان دارند.

وی گفت: مذاکره کردیم حاج قاسم را از دست دادیم و مذاکره کردیم کشورهای منطقه را از دست دادیم و حتی جیبوتی هم ادعای قدرت کرد ولی غافل از اینکه عزت و اقتدار در مذاکره نیست و ایستادگی است.

بابا احمدی گفت: جنگ اقتصادی دشمن برای نابود کردن مردم با تاکتیک مردم در قالب کمک های مومنانه در کرونا شکل گرفت که این مهم توسط مردم خنثی شده است.

وی گفت: امروز یکی از مهمترین کارهای که می تواند دشمن را شکست دهد بحث حضور باشکوه در انتخابات است.

معاون نیروی انسانی سازمان بسیج گفت:شورای نگهبان براساس اصول و قانون اساسی نسبت به بررسی صلاحیت ها اقدام می کند که باید همه مسائل را مورد بررسی قرار دهند که برخی صلاحیت آنان تایید و برخی احراز می شود.

وی گفت: در همین مقطع روند بررسی نیز شاهد حمله و هجمه به شورای نگهبان هستیم که شبانه روز دشمن در حال تاخت و تاز است و که معلوم می شود عملکرد شورای نگهبان کارش را درست و براساس قوانین اجرایی کرده است.

بابا احمدی گفت: وقتی آن روز علی بن ابی طالب(ع) در قضیه حکمیت می خواست دست به شمشیر ببرد امروز نامی از اسلام نبود و امروز ما با بصیرت خودمان باید علی زمان خویش را حمایت کنیم و با حضور در انتخابات سیلی سوم را به دشمن در انتخابات بزنیم که سیلی اول را غزه ای ها زدن و دوم را سوریه ای ها و امروز نوبت ماست.

وی افزود: امروز مجال نشستن ما نیست بلکه همه ما مسولیت داریم که در جهاد کبیر امروز با مشارکت خویش حماسه دیگر را خلق کنیم نه همانند سلیمان سرج خزایی  قیام توابین راه بیاندازیم.

معاون نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین گفت: این عمار امروز ما حضور در انتخابات است و ما به عنوان عمار های انقلاب وظیفه داریم که در این انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشیم و با انتخاب اصلح خویش در این آزمون بزرگ به دنبال نمره بالای به کاندیدای صلاحیت شده باشیم.

وی گفت: امروز صندوق های رای یک حکمیت برای انقلاب  اسلامی است که با هوشیاری و بصیریت افزایی باید انتخاب کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.