گروه: اخبار استان خبر: 185702 / تاریخ انتشار : 1400/3/7 ساعت : 10:18
در جمع هادیان سیاسی شهرستان لنده مطرح شد:

مقابله با شایعات در فضای مجازی از اولویت هااست/شبکه های معاند به دنبال بی تاثیر نشان دادن رای مردم هستند

وی گفت: برخی ها با تحت تاثیر قرارگرفتن از فضای غبارآلود مجازی و شبکه های معاند به دنبال بی تاثیر نشان دادن رای مردم در انتخابات هستند ولی غافل از این که تک تک رای من وشما در انتخابات تاثیر گذار است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام زریر عابدی خواه در نشست با هادیان سیاسی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر گفت: امروز انقلاب ما به یک انقلاب نوین رسیده است که دشمنان نیز همواره با طرح شایعات در فضای مجازی به دنبال بی رغبتی مردم نسبت به انتخابات هستند.

وی گفت:کسانی که نسبت به انتخابات درحال سم پاشی در جامعه و القا نا امیدی هستند هدفشان کاملا معلوم است لذا ما وظیفه داریم تا مردم را نسبت به روشنگری و مشارکت مردم در انتخابات از آنان دعوت بعمل بیاوریم.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت:نباید نسبت به ارزش ها و آرمان ها و سرنوشت کشورمان با گفتن رای من بیتاثیر است در سرنوشت خود و کشور خویش بی تفاوت باشیم.

وی گفت:قطعا در کشور مشکلات زیادی در حوزه های معیشتی و اقتصادی داریم ولی این مسائل دلیلی نمی شود که ما نسبت به آینده و سرنوشت کشورمان بی تفاوت باشیم.

عابدی خواه گفت:انتخابات یک اصل مشترک در اعتلای نظام و پیشرفت وآینده کشور است که همه ما باید نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات باید زمینه لازم را فراهم کنیم.

وی گفت:برخی ها با تحت تاثیر قرارگرفتن از فضای غبارآلود مجازی و شبکه های معاند به دنبال بی تاثیر جلوه نشان دادن رای مردم در انتخابات هستند ولی غافل از این که تک تک رای من وشما در انتخابات تاثیر گذار است.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لنده گفت:ناکارآمدی افراد در یک مقطع زمانی خاص باعث نا امیدی مردم شده است که این دلیلی بر ناکارآمدی نظام نیست چرا که اگر قدری تدبیر و تدبر و مدیریت انقلابی و جهادی حاکم می شد امروز شاهد این همه مشکل نمی شدیم.

وی گفت:یک مدیر لایق، انقلابی، دارای روحیه جهادی و معتقد به جوان گرایی می توانست مشکلات کشور را حل کند و امروز نیز این رسالت بر دوش ماست تا نسبت به انتخاب یک فرد اصلح با روحیه انقلابی را انتخاب کنیم تا مسیر تعالی و پیشرفت کشور در مسیر جدیدی قرار گیرد.

عابدی خواه گفت:ایجاد و القا یاس و نا امیدی در جامعه نباید زمینه ساز عدم مشارکت حداکثری در انتخابات شود لذا باید روشنگری در این زمینه صورت گیرد.

وی گفت: فضای مجازی اهمیت ویژه ای در بحث روشنگری جامعه دارد که این مهم باید به درستی تبیین شود.

در ادامه نیز فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: امروز انتخابات برای کشور یکی از مهمترین ضروریات کشور است چرا که مدیریت جدید در قوه مجریه می تواند باعث تغییر و تحول در کشور شود.

وی افزود: یکی از مهمترین رسالت های هادیان سیاسی بحث روشنگری برای حضور و مشارکت اقشار مختلف در انتخابات است که باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود.

روح الله ویسی گفت: توجه به طرح شایعات در فضای مجازی و مقابله با جریانات انحرافی در حوزه فضای مجازی می تواند خنثی کننده توطئه های دشمنان باشد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.