گروه: اخبار استان خبر: 185467 / تاریخ انتشار : 1400/3/3 ساعت : 00:23
هم افزایی بسیج و جهاد کشاورزی برای رونق تولید:

برگزاری دوره های آموزش زنبوداری در لنده/افزایش راندمان تولید با آموزش های همگانی+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده از آغاز فعالیت های آموزشی و توجیهی بسیجیان در راستای تحقق شعار سال و افزایش تولید همزبان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرمانده سپاه ناحیه لنده از آغاز فعالیت های آموزشی و دوره های مختلف در راستای تحقق شعار سال در راستای تولید و حمایت ها و مانع زدایی ها از تولید کنندگان و فراهیم کردن زمینه برای آموزش همکانی خبرداد.

 

وی افزود: بسیج جامعه کشاورزی و کانون مهندسین کشاورزی با مشارکت و همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده کارهای زیرساختی را در حوزه آموزش همگانی اقشار مختلف مردم آغاز کردند که نتایج این دوره ها تربیت و اموزش نیروهای مختلف برای ورود به عرصه های تولیدی است.

 

روح الله ویسی تصریح کرد: از تلاش های خوب مدیریت جهادکشاورزی شهرستان به جهت همکاری با بسیج جامعه کشاورزی سپاه ناحیه لنده قردانی کرده و امیدواریم که این همکاری برای خدمت به محرومین بیشتر وبهتر شود.


  حکمت همتی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت:مدیریت جهادکشاورزی شهرستان لنده درکنار بسیج مهندسین جامعه کشاورزی سپاه ناحیه لنده برای رفع محرومیت ومحرومیت زدایی واشتغال زایی برای روستائیان ازطریق برگزاری کارگاه های آموزشی وصدور گواهی های مهارتی ومعرفی به واحدمشاغل خانگی اداره کاررفا اجتماعی وبنیادعلوی جهت پرداخت تسهیلات لازم اقدامات بسیارخوبی در چندسال گذشته انجام داده است.

 

وی افزود: در سال جاری نیز به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر کارگاه های آموزشی خود را آغاز نموده وتا پایان سال سعی براین داریم که حداقل ۲هزار بهره بردار ومتقاضی را درزمینه های مختلف آموزش دهد.

تصاویر تکمیلی:

--
-
--
-
--
-
--
-
--
-
--
 
 
انتهای پیام/-
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.