گروه: اخبار استان خبر: 185174 / تاریخ انتشار : 1400/2/28 ساعت : 01:17

واکنش رئیس آب و فاضلاب دنا به قطعی آب در روستاهای این شهرستان

رئیس آب و فاضلاب شهرستان دنا گفت: برای برطرف کردن مشکلات کمبود آب در تعدادی از روستاهای شهرستان دنا خط انتقال ۴ اینچ به متراژ ۱۵۰۰متر در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آب شرب تعدادی از روستاها در شهرستان دنا به مدت ۱۰ ساعت قطع شد این قطعی سبب شد تا اهالی این روستا خواستار برطرف شدن مشکلات و بیان علت آن باشند.

در شرایطی که در روستاهای زلزله زده دنا باید با مشکلات کمتری در خصوص تامین آب وجود داشته باشند اما مشاهده می شود آب در این مناطق دچار قطعی می شود.

 

اب روستاهای اطراف سی سخت یعنی اقبال آباد، علی آباد، کوخدان سرمور و دهنو به صورت جیره بندی بوده و در ساعتی از شب تا صبح قطع می شود، اکنون نیز این قطعی آب در برخی از روزها در این مناطق مشاهده می شود.

 

در همین رابطه رئیس آب و فاضلاب شهرستان دنا در گفتگو با صبح زاگرس گفت: باتوجه به کمبود اب شرب مجتمع کوخدان، اقبال آباد دهنوها، سرمور موضوع دردست بررسی قرار گرفت و مقرر شد که انشعابات غیرمجاز شناسایی وبرخورد لازم صورت گیرد.

 

خشنود در ادامه بیان کرد: برای بطرف کردن مشکلات کمبود آب روستاهای مذکور خط انتقال ۴ اینچ  به متراژ ۱۵۰۰متر در روستاهای دهنو سفلی وعلیا درحال اجرا است و ازخط انتقال کوخدان واقبال آباد جدا می شود.

 

وی در پایان گفت: مشکل کاهش آب در ورودی مخزن در دست بررسی است تا ازمسیر دیگری آب ورودی مخزن افزایش پیدا کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.