گروه: ورزش خبر: 185165 / تاریخ انتشار : 1400/2/27 ساعت : 23:20

یک رییس هیات در فدراسیون حکم گرفت

رییس هیات استان فارس به عنوان مدیر تیم های پایه ملی فوتسال منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حکم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال، غلامعلی هنرپیشه به عنوان مدیر تیم های ملی پایه فوتسال منصوب شد.


در حکم عزیزی خادم به هنرپیشه آمده است: امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت خطیر شما شاهد ارتقا بیش از پیش تیم های ملی فوتسال باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزون‌تان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می‌کنم.


فدراسیون فوتبال همچنین در توضیح سوابق هنرپیشه نوشته است: «وی دانشجوی دکتری در رشته تربیت بدنی است و از سوابق اجرایی وی می توان به مدرس کفندراسیون فوتبال اسیا، رئیس هیات فوتبال استان فارس، آنالیزور مسابقات قهرمانی آسیا در ایران از سوی AFC در تایوان و ایران، رییس انجمن فوتبال و فوتسال آموزش و پرورش فارس، عضو کمیته فنی و توسعه تیم های فوتسال و فوتبال ساحلی کشور، عضو مجمع سازمان لیگ فوتبال، رئیس کمیته فوتسال استان فارس و رئیس کمیته جوانان هیات فوتبال فارس اشاره کرد.»


نکته قابل توجه این است که هنرپیشه هم اکنون رییس هیات فوتبال استان فارس است. اتفاقی که انتصابش در فدراسیون فوتبال را تحت تاثیر قرار می دهد. اینکه یک رییس هیات استانی در فوتسال سمت بگیرد قابل تامل است و در ادامه انتصاب های عجیب عزیزی خادم میشود به آن نیز توجه کرد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.