گروه: اخبار استان خبر: 184863 / تاریخ انتشار : 1400/2/17 ساعت : 15:20

برگزاری رزمایش کمک های مومنانه به همت تیپ48 فتح در لوداب+عکس و فیلم

رزمایش کمک های مومنانه با حضور فرمانده تیپ 48 فتح در مناطق محروم دهستان چین ، بخش لوداب برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به همت تیپ مقتدر 48 فتح رزمایش کمک های مومنانه در لوداب برگزار شد تا در ابتدای این رزمایش غبار روبی قبور مطهر شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده این شهدای والا مقام انجام شود.

 

سردار حسن حکمتیان فرمانده تیپ 48 فتح در حاشیه توزیع این کمک ها  در منطقه دهستان چین گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان تیپ 48 فتح با همکاری ستاد بازسازی عتبات و  عالیات استان بسته های مواد غذایی‌ شامل پتو و اکیپ پزشکی همراه با تجویز دارو  را تهیه کرده و در اختیار مردم مناطق محروم و دور افتاده استان قرار داد.
 
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج، تیپ 48 فتح پا به پای سایر نهادهای خدمات رسان برای کمک به مردم در بخش های مختلف روستاهای محروم آسیب دیده و سایر جامعه هدف نیازمند همچون همیشه با تمام توان در صحنه است، گفت: تیپ 48 فتح علاوه بر امداد رسانی به مردم در حوادث و بلایای مختلف،  نیازمندان را فراموش نکرده و در هر جایی به یاری آنها می شتابد.
 
در ادامه برنامه های تید ۴۸ فتح، محسن عادلی مسئول ستاد بازسازی عتبات و عالیات بخش لوداب گفت:  سردار حکمتیان فرمانده مقتدر و جهادی بوده و در همه عرصه های مختلف پا به کار مشکلات مردم است و  امروز  به مناسبت ماه مبارک رمضان مرحله دیگر از رزمایش کمک مومنانه در بخش لوداب دهستان چین برگزار شد که در ابتدای این برنامه ضمن غبار روبی بر سر مزار شهدا و با حضور در جمع خانواده آنها بسته های مواد غذایی،  پتو،  کارت هدیه و اکیپ پزشکی همراه با تجویز دارو، در بین نیازمندان توزیع شد.
 
عادلی افزود؛ مردم قدر شناس لوداب همیشه قدردان سبز پوشان دلاور مردان سپاه پاسداران  هستند  و برای سردار حکمتیان و همکارانش آرزوی صحت و سلامتی و عاقبت بخیری دارند.

 

در این رزمایش بسته های مواد غذایی و پتو ، توزیع  و گردان بهداری تیپ 48 فتح با تیم پزشکی در این منطقه مستقر به انجام کارهای درمانی و بهداشتی پرداختند.

 

تصاویر این رزمایش در زیر قابل مشاهده است.

---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.