گروه: اخبار استان خبر: 184783 / تاریخ انتشار : 1400/2/15 ساعت : 14:09
معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان مطرح کرد:

برای خدمات قضایی در کهگیلویه و بویراحمد نوبت بگیرید

معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از الزامی بودن دریافت نوبت برای خدمات قضایی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان افزود: در شعب اجرای احکام مدنی تمامی حوزه های قضایی استان، از مدت‌ها پیش به سامانه ‌نوبت‌دهی مجهز گردید ولی از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، برای تمامی  شعب  و مراجع قضایی الزامی خواهد بود.

صادقی اظهار داشت: این تصمیم در راستای احترام به ارباب رجوع، جلوگیری از معطلی  در شعب، رعایت پروتکل های بهداشتی، جلوگیری از ازدحام و نظارت بر انجام کار شعب اتخاذ شده است.

 معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دسترسی به سامانه نوبت دهی دسترسی به سامانه نوبت دهی قضایی از طریق درگاه اینترنتی www.adliran.ir و از طریق منوی نوبت دهی قضایی امکان‌پذیر خواهد بود.

  معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اظهار داشت: شهروندان همچنین می توانند با نصب نرم افزار عدالت همراه بر روی تلفن همراه هوشمند، و یا مراجعه حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در استان، امکان اخذ نوبت و سایر خدمات قضایی از جمله دریافت ابلاغیه فراهم شده است، اقدام نمایند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.