گروه: اخبار استان خبر: 184024 / تاریخ انتشار : 1400/2/3 ساعت : 08:30
کارارزشمند پلیس راهور در لنده:

پایان بی سروسامانی ۵ساله خودروهای میوه فروش در ورودی شهرلنده+تصاویر

رئیس پلیس راهور از ساماندهی خودروهای میوه فروش در ورودی شهر لنده پس از گذشت ۵سال خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،یکی از مهمترین مشکلاتی که در ورودی شهرها همه ساله با آن مواجه هستیم بحث عدم ساماندهی خودروهای میوه فروش در ورودی شهر ها است که علاوه بر تجمع در حریم خیابان ها و جاده ها عاملی مهم برای تصادفات بوده است.

این معضل چندین سال است که به عنوان یکی از چالش های شهرداری ها و اداره راهداری همواره مورد بحث و گفت و گو بوده است و عملا اقدامی در خصوص ساماندهی این کار صورت نمی گرفت و یا اگر هم صورت می گرفت چندان قابلیت اجرایی نداشت.

جمشید آبادی رئیس پلیس راهور شهرستان لنده در گفت و گو با این پایگاه خبری گفت: یکی از مواردی که به طور مکرر در جلسات شورای ترافیک مورد بحث و گفت و گو بوده است بحث ساماندهی خودروهای میوه فروشی، وانت بارها و تراکتورها در ورودی شهر لنده بوده است که مصوبات زیادی نیز برای اجرایی کردن آن داشتیم ولی اجرایی نشده بودند.

وی افزود: با تدبیر صورت گرفته و با همکاری شهرداری توانستیم خودروهای میوه فروش را که در مبادی ورودی شهر پس از گذشت ۵سال بلاتکلیفی و استقرار در حادثه خیز ترین نقطه ساماندهی کنیم.

رئیس پلیس راهور شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به استقرار این خودروها در اطراف میدان ورودی شهرلنده و حادثه خیز بودن این نقطه از روز گذشته این خودروها باتوجه به عرض زیاد پیاده رو به این مکان منتقل شدند.

آبادی گفت: برابر تفاهم نامه با شهرداری لنده نیز در آینده نزدیک بحث ساماندهی کانال جنب مصلی نماز جمعه نیز برای استقرار وانت بارها و تراکتور ها نیز تعیین شده است که با ساماندهی این مکان شاهد رفع مشکلات ترافیکی در مرکز شهر خواهیم بود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.