گروه: اخبار استان خبر: 183758 / تاریخ انتشار : 1400/1/28 ساعت : 17:14
فرمانده انتظامی شهرستان لنده خبرداد:

دستگیری کلاهبردارحرفه ای و عامل فروش سکه های تقلبی در لنده

فرمانده انتظامی شهرستان لنده از دستگیری کلاهبردارحرفه ای و عامل فروش سکه های تقلبی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فرزین جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت:در پی اعلام خبری مبنی بر فروش سکه های تقلبی در شهرستان لنده این مهم در دستور کار ویژه ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی ماموران مشخص شد که شخصی با مراجعه به طلا فروشی اقدام به خرید۵۲گرم طلا از یکی از طلافروشی های می کند و تعداد ۱۴سکه بهار آزادی تقلبی به طلا فوشی بابت طلا می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:ماموران با اقدامات پلیسی گسترده با هماهنگی دستگاه قضایی متهم را در شهرستان کهگیلویه دستگیر کردند.

وی در ادامه گفت:متهم در بازجویی های اولیه خود اعتراف کرده است که سکه های تقلبی با مقدار کمی طلا آغشته شده بود که فاقد ارزش ریالی از سوی بانک مرکزی است.

جمشیدی گفت:متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی  معرفی و روانه زندان شد، از شهروندان خواست با توجه به اینکه افزایش بی رویه قیمت سکه و طلا موجب تمایل شدید افراد به سرمایه گذاری در این حوزه شد و افراد سود جو با بهره گیری از این وضعیت به دنبال ضرب سکه و طلای تقلبی هستند که ارزش ریالی آن کمتر از ۵۰درصد است لذا شهروندان در هنگام خرید هرگز از افراد ناشناس خرید نکنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.