گروه: اخبار استان خبر: 183668 / تاریخ انتشار : 1400/1/26 ساعت : 16:14
فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد

زنان رکوددار ثبت نام انتخابات شورای روستا در دنا

فرمانداردنا از ورود قابل توجه جوانان و افراد تحصیلکرده به عرصه داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در شهرستان خبر داد و گفت: ۴۶۴ نفر در این دوره از انتخابات برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان دنا ثبت نام کردند.

عبدالحمید پناهی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: نظام ما برگرفته از دموکراسی مردمی است و امروز بیش از هر زمان دیگر با توجه به شرایط حساس منطقه ای و جهانی حضور مردم در انتخابات نیاز بوده و همین مردم است که در شرایط سخت پشتیبان کشور ایران اسلامی هستند.

 
رئیس هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان دنا اظهار داشت و گفت: ۱۲۳روستا در شهرستان وجود دارد که از این تعداد ۹۰ روستا  شرایط ثبت نام انتخاب شورای اسلامی را دارند و با توجه به حد نصاب رسیدن تعداد داوطلبان، در مجموع 78 روستای شهرستان انتخابات شورای اسلامی برگزار می گردد.
 
 
پناهی گفت: در بخش مرکزی از مجموع ۲۷ روستا، ۲۴ روستا شرایط برگزاری انتخابات را دارند و در بخش پاتاوه از ۶۳ روستا ۵۴ روستا شرایط برگزاری انتخابات را دارند.
 
 
فرماندار دنا ادامه داد: این بار بانوان رکوددار ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی روستا بوده که از مجموع ۲۶ نفر ۱۴ نفر در بخش مرکزی و ۱۲ نفر در بخش پاتاوه داوطلب شده اند.
 
 
پناهی با اشاره به این که ورود جوانان را به عرصه انتخابات به فال نیک می گیریم بیان کرد: ۷ نفر کارشناسی ارشد، ۴۴ نفر کارشناسی و سایرین فوق دیپلم و دیپلم هستند.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.