گروه: اخبار استان خبر: 183475 / تاریخ انتشار : 1400/1/23 ساعت : 15:29
دادستان چرام مطرح کرد؛

مردم تابع قانون باشند/دستورات ویژه قضایی در خصوص نزاع و قتل چرام صادر شد

دادستان قضایی شهرستان چرام با اشاره به اینکه مردم باید تابع قانون باشند از صدور دستورات ویژه قضایی در خصوص نزاع و قتل صورت گرفته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ساجد صدری دادستان شهرستان چرام با اشاره به نزاع و قتل صورت گرفته در این شهرستان گفت: آرامش در این شهرستان برقرار و روند قضایی پرونده با دستورات ویژه قضایی در حال پیگیری است.

 

دادستان از مردم خواست تابع قانون باشند وپی گیری های دستگاه قضا را در این رابطه برشمرد و گفت : چرامی ها از پیشینه و تمدن خاصی در تاریخ استان برخوردار هستند و رفتارهای هنجار شکنانه مورد قبول هیچ یک از مردم این شهرستان نمی باشد.

 

وی گفت : در تاریخ استان رفتار، مرام ، ایثارگری، حضور در صحنه انقلاب مردم چرام زبانزد بوده و تاکید می کنم که با هنجار شکنان به صورت جد برخورد می شود.

 

صدری با بیان اینکه نباید مسائل احساسی باعث شود تا امنیت مردم تحت تاثیر قرار گیرد گفت: قانون پیگیر حق مردم  در سریعترین زمان ممکن است و هنجار شکنان در حال شناسایی هستند.

 

دادستان چرام در پایان با اشاره به اینکه مردم خواسته های خود را از طریق دستگاه قضا پیگیری کنند گفت : بزرگان، معتمدین و ریش سفیدان همچون همیشه جلو دار برقراری نظم و امنیت منطقه باشند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.