گروه: اخبار استان خبر: 183345 / تاریخ انتشار : 1400/1/21 ساعت : 19:11
در بازدید میدانی اعضای ستاد مبارزه با کرونا صورت گرفت:

تشدید اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع کرونادر لنده/پلمپ و برخورد قاطع با صنوف متخلف کرونایی+تصاویر

در ادامه تشدید بازدیدهای میدانی اعضای ستاد مبارزه با کرونا امروز نیز رئیس و اعضای این ستاد با حضور میدانی در بازار شهرلنده ضمن تذکرات اقدام به پلمپ واحد های صنفی متخلف کرونایی کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،امروز و در ادامه تشدید بازدیدها و بازرسی های میدانی ستاد مبارزه با کرونا فرماندار و اعضای این ستاد با حضور میدانی و بررسی شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار شهرلنده ضمن تذکرات شفاهی و کتبی اقدام به پلمپ واحد های صنفی متخلف کرونایی کردند.

فرماندار شهرستان لنده در این بازدید در گفت و گو با برخی شهروندان گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک توسط شما شهروندان و کسبه بازار می توانید نقش مهمی در کاهش وضعیت بیماری داشته باشند که انتظار داریم شما شهروندان نسبت به رعایت این مهم نهایت همکاری را داشته باشند.

وی افزود:عدم همکاری برخی شهروندان در برگزاری مراسمات عروسی و تجمعات باعث شده است تا شاهد افزایش روند سیر سعودی بیماری در سطح شهرستان باشیم.

رزمجو در ادامه گفت: در رنگ بندی جدید کرونایی وضعیت شهرستان ما نارنجی است و بر همین اساس باید مشاغل گروه ۳و۴تعطیل شوند که باید شبکه بهداشت و درمان با همکاری اداره صمت و نیروی انتظامی اقدامات لازم را اجرایی کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.