گروه: اخبار استان خبر: 183230 / تاریخ انتشار : 1400/1/19 ساعت : 09:30

انجام 1 هزار آزمون نازل سوخت مایع در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل استاندارد کهگیلویه و بو.یراحمد از انجام بالغ بر 1 هزار آزمون نازل سوخت مایع با هدف حمایت از حقوق مصرف کننده انجام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بهمن رحمتی گفت: این اداره‌کل با هدف نظارت و کنترل هر چه بهتر نازل‌های عرضه سوخت مایع با همکاری آزمایشگاه های همکار تأیید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان، در سال گذشته 1122 مورد بازرسی و آزمون از نازل‌های عرضه سوخت مایع را بر اساس برنامه عملیاتی سال 99 انجام داده است.


رحمتی بیان داشت: صحت عملکرد نازل‌های عرضه سوخت مایع یکی از وظایف قانونی سازمان ملی استاندارد است و بصورت فصلی باید صحت عملکرد این نازل‌ها مورد بررسی قرار گیرد در این بازدید و بازرسی‌ها در صورت صحت عملکرد نازل، برچسب انجام آزمون دوره‌ای که قابل مشاهده برای تمام استفاده کنندگان از نازل مورد نظر است بر روی آن نصب و در صورت عدم صحت عملکرد، تا زمان رفع نقص و انجام آزمون مجدد از فعالیت نازل مورد نظر جلوگیری می‌شود.



مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این برنامه به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و در اجرای مفاد قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد انجام می گیرد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.