گروه: اخبار استان خبر: 183214 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 19:38

اعمال محدودیت های شدید کرونایی در یاسوج+تصاویر

از امروز محدودیت های شدید کرونایی در مرکز استان اعمال خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به شیوع گسترده کرونا و قرمز شدن سه شهر استان محدودیت های شغلی و ترافیکی در این سه شهرستان اعمال می شود.

شهرستان گچساران، کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون در شرایط شدید این بیماری قرار دارند که مسئولان استان به این وضعیت هشدار داده اند.

هم اکنون به دلیل شرایط قرمز کرونا در استان محدودیت های شدید ترافیکی در مرکز شهر در حال اجرا شدن است.

پرویز یزدان‌پناه افزود: شهرهای یاسوج، دهدشت و گچساران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند و ۵ شهر باشت، چرام، لنده، بهمئی و دنا در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: در صورتی که رعایت پروتکل‌ها ۱۰۰ درصد اجرا نشود و مردم بصورت ۱۰۰ درصد ماسک نزنند با مبتلایان، بستری ها و تلفات کرونایی زیادی مواجه می شویم.

یزدان‌پناه تصریح کرد: از مردم انتظار داریم در هیچ تجمعی حضور پیدا نکنند و حتی در سطح شهر و خیابانها نروند، حتما ماسک بزنند، در بازار و مکان‌های شلوغ و سر بسته حضور پیدا نکنند و از غذاهای بیرون استفاده نکنند.

وی با بیان اینکه با این وضعیت بیشتر ادارات باید تعطیل و برای کارمندان ادارات دورکاری اعمال شود، ادامه داد: تمام مراکز شلوغ و پرتردد شهرهای قرمز و نارنجی استان کهگیلویه و بویراحمد باید طی تعطیل شوند.

---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.