گروه: اخبار استان خبر: 183204 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 16:11
داغ های مجازی؛

روزگار متفاوت 2 عضو انصرافی شورای شهر یاسوج+عکس

اعضای انصرافی شورای شهر یاسوج این روزها فارغ از هیاهوی دورهمی های انتخاباتی و فضای انتخابات به دنبال گذران عمر در کنار طبیعت هستند و روزگار متفاوتی را پشت سر می گذرانند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پنجمین دوره شورای شهر یاسوج ماه های پایانی خود را می گذراند و برخی از اعضای این شورا برای حضور در دور جدید انتخابات شورای شهر نام نویسی کردند و برخی از آنها نیز از حضور در انتخابات ششمین دوره پارلمان شهر یاسوج انصراف دادند.

 

شورای شهر یاسوج در دوره پنجم فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت و اختلافات بیشمار، حواشی، جنجال‌های رسانه‌ای و موضوعات مشابه این باعث شد که نام این دوره از شورای شهر برای همیشه در تاریخ پایتخت طبیعت ایران باقی بماند.

 

از هفت عضو فعلی شورای شهر یاسوج ۵ نفر آنها برای حضور در دور جدید انتخابات نام نویسی کردند و دو نفر دیگر از این رقابت انصراف دادند؛ محمدرحیم دهرابپور و فرشاد نگین تاجی دو عضو شورای شهر یاسوج هستند که قید حضور در انتخابات دوره ششم را زدند و به نظر میرسد به دنبال پرداختن به امورات شخصی خود هستند.

 

در روزهای اخیر انتشار تصویری از حضور این دو عضو انصرافی انتخابات شورای شهر یاسوج در کنار هم در طبیعت در نوع خود جالب بود و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و به نظر می‌رسد این دو عضو شورا که در ابتدا در دو گروه مقابل هم بودند و سپس در گروه اکثریت در کنار هم قرار گرفتند این روزها فارغ از هیاهوی دورهمی های انتخاباتی و فضای انتخابات به دنبال گذران عمر در کنار طبیعت هستند و روزگار متفاوتی را پشت سر می گذرانند هر چند که به نظر می رسد ماسک را فراموش کرده اند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.