گروه: اخبار استان خبر: 183192 / تاریخ انتشار : 1400/1/19 ساعت : 07:30

شکستن رکورد بستری های کرونایی توسط کهگیلویه و بویراحمد در کشور/بهارمان را خزان نکنیم

تعطیلات نوروز فرصتی خوب برای انتقال گسترده کرونا در سطح استان و کشور بود ، طبق آمار وزارت راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین تردد جاده ای را در نوروز 1400 داشته است بنابراین نباید از قرمز شدن این استان در روزهای آینده متعجب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز دو شهرستان دیگر استان به لیست شهرستان های قرمز کرونایی در کشور تبدیل شد، هم اکنون چهار شهرستان استان از جمله، کهگیلویه، گچساران، بویراحمد و دنا در وضعیت قرمز قرار دارند و محدودیت های شدید کرونایی نیز به زودی اعمال می شود.

اخیرا جدولی منتشر شده است که میزان بستری های کرونایی در استان های مخنلف کشور را نشان می دهد، طبق این جدول استان کهگیلویه و بویراحمد در صدر استان هایی است که بیشترین بیماران بستری را در یک ماه اخیررا داشته است.می توان گفت که رکرود بیماران بستری کرونایی در کشور توسط این استان شکسته شده است.

کهیلویه و بویراحمد  در همسایگی استان خوزستان قرار دارد، استانی که در بدترین شرایط کرونایی قرار داشت و روزانه افراد زیادی در این استان در اثر ابتیلا به کرونا از دنیا می رفتند، این رفت امدها با استان همسایه باعث شد که کهگیلویه و بویراحمد نیز به سرانجام خوزستان دچار شود.

با ورود چهار شهرستان استان به وضعیت قرمز وضعیت هشداربرای کل استان به صدا درآمده است کوچک ترین سهل انگاری در توسط مردم باعث می شود که بهار مان به خزان برگ ریزان آدم ها تبدیل شود.

وقتی یک شهرستان و استان قرمز شود، شرایط نیز سخت تر و محدودیت های کرونایی بیشتر از گذشته اعمال می شود که این محدودیت های کرونایی باعث تعطیل شدن تعداد زیادی از کسب و کارها و بیکاری افراد زیادی در این شرایط سخت اقتصادی می شود.

تعطیلات نوروز فرصتی خوب برای انتقال گسترده کرونا در سطح استان و کشور بود ، طبق آمار وزارت راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین تردد جاده ای را در نوروز 1400 داشته است بنابراین نباید از قرمز شدن این استان در روزهای آینده متعجب شد.

---

هم اکنون محدودیت های شدید کرونایی در چهار شهرستان قرمز استان در حال اجرا شدن است، ورودی های شهرستان کهگیلویه مسدود شده است، محدودیت های ترافیکی در بویراحمد و مرکز استان به شدت اعمال می شود و در گچساران نیز همین محدودیت ها در حال اجرا شدن است و خیلی از مشاغل باید تعطیل شوند.

اگر مردم فاصله گذاری اجتماعی را همچنان نادیده بگیرند و از حضور در مراسمات و جشن های ازدواج خودداری نکنند بیمارستان های کرونایی استان پر و باید شاهد یک فاجعه در استان باشیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.