گروه: اخبار استان خبر: 183184 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 12:28
به همت ستاداجرایی فرمان امام (ره) صورت گرفت:

توزیع پنجمین مرحله کمک های معیشتی همدلی واحسان در لنده +تصاویر

مرحله پنجم از رزمایش بزرگ همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در شهرستان لنده در آستانه ماه مبارک رمضان صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،امروز و در آستانه ماه مبارک رمضان توزیع پنجمین مرحله از بسته های معیشتی توسط گروه جهادی حضرت ولی عصر (عج) شهرستان لنده به همت ستاد اجرایی امام (ره) بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

حجت السلام الهی نیا در این مراسم با اشاره به فضیلت های این ماه گفت: کمک به نیازمندان در این شرایط حساس کنونی یک اقدام قابل تحسین است که ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به درستی این ماموریت را در کنار سپاه و بسیج اجرایی کرده است.

وی افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان دستگیری از نیازمندان و کمک به بهبود وضعیت معیشتی آنان می تواند بخشی از نیازهای نیازمندان را رفع کند.

در ادامه سلمان تاج الدینی مسول گروه جهادی حضرت ولی عصر(عج) گفت:به مناسبت ماه مبارک رمضان ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) درپنجمین مرحله توزیع ارزاق خود باحمایت ازگروه جهادی حضرت ولیعصر (عج)لنده تعداد ۸۰ بسته معیشتی شامل برنج ،مرغ،ماکارونی،روغن،رب گوجه وحبوبات دراختیاراین گروه جهادی قرارداده که برای محرومین در مناطق دور افتاده روستاها درشهرستان لنده درنظر گرفته شده است.

وی گفت: این پنجمین مرحله از اجرای رزمایش بزرگ احسان و همدلی است که با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سطح شهرستان لنده اجرایی شده است.

تصاویر تکمیلی درزیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.