گروه: اخبار استان خبر: 183180 / تاریخ انتشار : 1400/1/19 ساعت : 10:22
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

آخرین تدابیر در شرایط کرونایی نارنجی لنده/تعطیلی صنوف پرخطر و آرایشگاه ها

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از نارجی شدن این شهرستان در شرایط کرونایی از تشدید اقدامات وتدابیرلازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی خبرداد.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، از تشدید اقدامات و تدابیر لازم کرونایی باتوجه به رنگ بندی جدید و نارنجی شدن وضعیت شهرستان لنده خبرداد و گفت: باتوجه به سیر سعودی و افزایش چندین برابری تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان های مختلف به دلیل افزایش حجم سفرهای نوروزی شاهد تغییر رنگ بندی در سطح شهرستان های مختلف استان هستیم.

وی افزود: باتوجه به حجم مسافران نوروزی به شهرستان لنده و افزایش چندین برابری تعداد بیماران کرونایی در ایام نوروز شاهد تغییر رنگ شهرستان از زرد به نارنجی هستیم که به تبع آن برخی اقدامات نیز تشدید خواهندشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: مشاغل سطح ۲و۳و۴از امروز در سطح شهرستان که شامل: آرایشگاه های زنانه و مردانه، پاساژ ها، پوشاک فروشی ها، مشاورین املاک ، مهدکودک ها، تالارهای پذیرایی، گیم سنترها، اماکن ورزشی در سطح شهرستان تا زمان اعلام وضعیت جدید به طور کامل تعطیل خواهند بود.

وی تاکیدکرد: انتظاری داریم شهروندان نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی با تاکید بر حضور در منزل، ماسک زدن، رعایت فاصله اجتماعی ، پرهیز از حضور در تجمعات به خصوص عروسی ها و تشییع جنازه ها،دورهمی های خانوادگی و تجمع در امکان شلوغ پرهیز کنند.

نعمتی تاکیدکرد: مراسمات تشییع جنازه نیز با ظرفیت کمتر از ۳۰نفر و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در نوبت صبح از ساعت۷تا۹برگزار خواهند شد و از تجمع در آرامستان برای مراسمات چهلم و سالگرد به شدت جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.