گروه: اخبار استان خبر: 183178 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 11:13

تداوم رزمایش کمک مومنانه در گچساران /وقتی همدلی همچنان ادامه دارد+تصاویر

مرحله نهم رزمایش کمک‌های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا، با توزیع 550 بسته حمایتی آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سعادت الله عزیزی، جانشین فرمانده سپاه ناحیه گچساران در این آیین گفت:پیرو تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نیمه شعبان سال 99 مبنی بر رزمایش کمک مومنانه، تاکنون ۱۳ هزار و 400بسته معیشتی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا توزیع شده است.

 وی افزود:بنابراین در راستای طرح شهید سلیمانی امروز هم  به طور رسمی شاهد مرحله نهم از رزمایش کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران هستیم که با توزیع 550 بسته معیشتی دیگر در این شهرستان کلید خورد.

عزیزی درادامه تصریح کرد:این بسته های معیشتی شامل برنج، روغن،گوشت، مرغ، شکر،رب گوجه،ماکارونی،خرما و حبوبات به ارزش هر بسته 500 هزار تومان است که انشاءالله در مراحل بعدی نیزتمامی نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده شهرستان تحت پوشش این بسته های حمایتی قرار خواهند گرفت.

رهبر انقلاب اسلامی در پیام نیمه شعبان سال گذشته مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده در جریان کرونا، تاکید کردند و در همین راستا طرح کمک مومنانه به منظور کمک به اقشار آسیب‌پذیر اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان این شهرستان با محوریت سپاه ناحیه گچساران از نیمه شعبان 99 در این شهرستان کلید خورد و همچنان ادامه دارد.

 

بر این اساس، تاکنون 9 مرحله کمک های مومنانه بسیج سازندگی سپاه ناحیه گچساران به تعداد ۱۳هزارو 950 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان توزیع شده است.

 

ادامه تصاویر را مشاهده کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.