گروه: اخبار استان خبر: 183176 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 23:06
آنچه در دیدار فرماندار و روسای ادارات لنده با امام جمعه گذشت:

از نصایح و گلایه های امام جمعه تا اقدامات اجرایی برای سال تولید توسط مدیران+تصاویر

فرماندار و روسای ادارات شهرستان لنده به مناسبت سال جدید با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند که در این دیدار امام جمعه نصایح و گلایه های را مطرح کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، به مناسبت آغاز سال جدید فرماندار و روسای ادارات و نهادهای مختلف شهرستان لنده با حضور در دفتر امام جمعه این شهرستان با وی دیدار و گفت و گو کردند.

در ایتدای این دیدار تورج رزمجو با تبریک سال نو به بیان بخش های از خدمات صورت گرفته توسط دولت در یکسال گذشته پرداخت و از زحمات مدیران دستگاه های مختلف نیز که بیشتر تلاش را داشتند قدردانی کرد.

وی در ادامه افزود: شهرستان لنده یکی از شهرستان های است که دارای استعدادهای فراوانی است ولی نگاه های جزیره ای برخی مدیران کل باعث شده است تا به حق مسلم خویش تا به امروز نرسد.

فرماندارشهرستان لنده تصریح کرد: تلاش های خوبی در این سال ها صورت گرفته است که حضور بنیاد علوی در این شهرستان یک امتیاز ویژه ای است ولی انتظار داشتیم در این بین مدیران کل استان همراهی بیشتری را با این بنیاد در جهت تحقق پیشرفت و توسعه شهرستان لنده می داشتند.

رزمجو گفت: امام جمعه به عنوان پدر معنوی شهرستان هستند که نصایح شما راهبردی برای رفع مشکلات و چالش ها در سطح شهرستان است که امیدواریم در ادامه بتوانیم از ظرفیت نمازجمعه در جهت بیان خدمات و اقدامات صورت گرفته در این شهرستان استفاده کنیم.

وی تاکید کردند: تمام مدیران شهرستان موظف به همکاری و همراهی با امام جمعه شهرستان در جهت اجرایی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و برپایی مراسمات مذهبی و معنوی در سطح شهرستان هستند.

رزمجو گفت: در خصوص شعار سال نیز همه ادارات و نهاد ها موظف شدند در جهت تولید شهرستان و رفع موانع سد راه پروژه ها و طرح های اجرایی شهرستان مانع زادیی کنند و پشتیبانی های لازم را از این طرح ها نیز داشته باشند.

در ادامه نیز حجت السلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده با تبریک سال جدید و قدردانی از حضور فرماندار و مجموعه روسای ادارات گفت: امسال یکی از سال های مهم و حساسی است که مقام معظم رهبری نیز بر ضرورت همکاری و همراهی دولت و ملت در این سال با تکیه بر تولید، رفع موانع و پشتیبانی ها تاکید ویژه ای دارند.

وی افزود: از طرف دیگر شاهد برگزاری یک انتخابات مهم و حساس در سطح ملی هستیم که انتخاب رئیس جمهور، شورای های شهر و روستا و گاها نیز نمایندگان مردم را در مجلس شورای اسلامی در برخی شهرستان ها داریم که اهمیت این انتخابات را چندین برابر کرده است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: شعارسال و تحقق آن در سطح شهرستان خیلی مهم است که همه دستگاه ها باید توجه ویژه ای نسبت به اجرای آن باید داشته باشند.

وی افزود: توجه ویژه به پروژه های کشاورزی و اجرای طرح آبرسانی به دشت بن و مانع زدایی ها و پشتیبانی های لازم از این پروژه برای مردم و مسولان خیلی مهم است.

محمودی اصل تصریح کرد: نظم و انضباط اداری و تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین مطالباتی است که بنده در سال گذشته جندین بار نسبت به آن خطاب به شما مسولان متذکر شده ام و انتظار دارم امسال نسبت به رعایت آن توجه ویژه ای از سوی مسولان شاهد باشیم.

وی در ادامه گفت: در خیلی از موارد می توانیم با اخلاق نیکو و حسنه پاسخگوی مراجعه افرادی باشیم که به ادارات ما مراجعه می کنند و وقتی کارشان به هر دلیل درست نشد حداقل با یک روی خوش آنان را بدرقه کنیم نا با تندی و بداخلاقی.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: قانون مداری و توجه به قانون به عنوان یک اصل غیرقابل انکار باید حتما مد نظر گرفته شود ئ نسبت به رعایت آن از سوی مردم و مسولان نیز باید توجه ویژه ای شود.

وی در ادامه گفت: انشالله سال جدید سال رفع مشکلات مردم و حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم تا این حضور ملموس تر باشد برگ زرینی دیگر نیز از سوی مردم رقم بخورد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.