گروه: اخبار استان خبر: 183168 / تاریخ انتشار : 1400/1/18 ساعت : 09:27
فرماندار شهرستان مارگون عنوان کرد؛

بازداشت متخلف کرونایی در مارگون/سلامتی مردم مارگون مقدم و ارجح است

باقر قائمی با اشاره به بازداشت فرد متخلف کرونایی در شهرستان مارگون تاکید کرد ؛ سلامتی مردم این شهرستانت به هر مسئله دیگری مقدم و ارجهیت دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار مارگون  سلامتی و تندرستی اهالی شهرستان و بخش را به هر مسأله دیگری مقدم و ارجح دانستند و در ادامه به اعضای شورای سلامت روستاها تأکید کرد ، که در شرایط کنونی و همه گیر شدن این ویروس منحوس، با برگزار کنندگان تمامی مراسماتی از قبیل جشن‌های عروسی، مجالس ترحیم و هر مورد دیگری که منجر به حتی کوچکترین تجمعی گردد که به بیان دادستان مرکز استان، این عمل دقیقا مصداق بزه «تهدید علیه بهداشت عمومی» می باشد، به شدت برخورد می گردد.

 

وی در ادامه به دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی بیان داشت: که از این به بعد باید پیش از برگزاری هر مراسمی که تجمعی را به دنبال داشته باشد در ابتدا صاحبان مراسم را مورد ارشاد قرار داده و در ادامه بخشدار منطقه را مطلع نمایند، تا پیشگیری های لازم بعمل آید.

 

گفتنی است که  امروز در بخش زیلایی فردی که در روزهای قبل مراسم ترحیم وچهلمین یکی از افراد خانواده خود را بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و تجمع افراد برگزار کرده بود، بازداشت و به منظور صدور حکم، تحویل مراجع قضایی گردید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.