گروه: اخبار استان خبر: 183158 / تاریخ انتشار : 1400/1/17 ساعت : 22:12
فرمانده انتظامی کهیلویه مطرح کرد؛

با عاملان تجمعات در دیشموک برخورد می شود

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به ممنوع بودن هر نوع سلاح گرم مجاز و غیرمجاز در مراسم عزاداری گفت: استفاده از هر نوع اسلحه در مراسم عزاداری ممنوع بوده و در صورت مشاهده و استفاده از سلاح گرم با عاملان تجمع برابر با قانون توسط نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در آیین معارفه فرمانده جدید کلانتری شهر دیشموک با اشاره به ماموریت‌های پلیس و نیروی انتظامی در شرایط خاص کرونایی، گفت: با توجه به قرارگرفتن شهرستان کهگیلویه در وضعیت قرمز کرونایی یکی از وظایف نیروی انتظامی اعمال محدودیت‌های قانونی در خصوص تردد وسایل نقلیه و برگزاری برخی از مراسم عزاداری و عروسی‌ها با جمعیت بالا است.

 
جهان دیماز افزود: از عموم مردم شهرستان کهگیلویه انتظار داریم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هرچه بیشتر با نیروی انتظامی همکاری کنند.
 
دیماز افزود: با متخلفان برگزار کننده تجمع ها برابر با قانون برخورد می‌شود و از مردم می‌خواهیم که از مسافرت‌های غیرضروری در این ایام کرونایی بپرهیزند.
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ادامه داد: از شهروندان گرامی خواست به مناطق تفریحی و گردشگری تردد نکنند.
 
وی با اشاره به تجمعات شلوغ مردم دیشموک در مراسم عزاداری گفت: متاسفانه مراسم های عزاداری در این بخش با جمعیت زیاد برگزار می شود و اینچنین تجمعاتی برای همه مردم بخش خطرناک است .
 
 
دیماز با اشاره به ممنوع بودن هر نوع سلاح گرم مجاز و غیرمجاز در مراسم عزاداری ادامه داد: استفاده از هر نوع اسلحه در مراسم عزاداری ممنوع بوده و در صورت مشاهده و استفاده از سلاح گرم با عاملان برابر با قانون توسط نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برخورد می‌شود.
 
 
وی گفت: نیروی انتظامی این آمادگی را دارد تا در هر زمینه‌ای با مردم همکاری‌های لازم در خصوص برقراری نظم و امنیت را داشته باشد.
 
 
در پایان جهان طلا شفایی دوک به عنوان فرمانده جدید کلانتری شهر دیشموک معرفی و از خدمات علی ارجمند فرمانده سابق تجلیل شد.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.