گروه: اخبار استان خبر: 183103 / تاریخ انتشار : 1400/1/17 ساعت : 09:41

بازگشت سرمربی اخراجی استقلال به تیم سابق!

فکری سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران به نفت مسجدسلیمان پیوست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که داریوش یزدی اعلام کرده بود که خداحافظی چند روز پیش او به معنای استعفا نبوده و از امروز (سه شنبه) نیز در تمرینات نفت حاضر می‌شود، گویا با مسئولان باشگاه برای ادامه همکاری به توافق نرسید.

مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان نیز در نهایت با محمود فکری، سرمربی سابق این تیم به توافق رسیدند تا فکری که مدت زیادی از جدایی او از استقلال تهران نمی‌گذرد، مجددا به عرصه مربی‌گری در لیگ بیستم برگردد.

محمود فکری درباره پذیرفتن هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: با باشگاه نفت قرارداد بستم. شناخت خیلی خوب من از تیم نفت مسجدسلیمان و مردم خوب و خونگ‌رم و فضای این شهر و همچنین مسئولان این شهر، باعث شد که هدایت نفت را قبول کنم. ان‌‍شاءالله بتوانم با تمام توان و انرژی در نفت مسجدسلیمان کار کنم و بتوانیم جایگاه خوبی را برای نفت رقم بزنم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: کمک اهالی رسانه و دوستان می‌تواند برای ما مفید باشد و ان‌شاءالله با تلاش همگی بتوانیم نفت را که تیم بسیار خوبی است و مردم مسجدسلیمان با این تیم زندگی می‌کنند و به آن علاقه زیادی دارند، به جایگاه خوبی برسانیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.