گروه: اخبار استان خبر: 183075 / تاریخ انتشار : 1400/1/16 ساعت : 21:23
پیگیری سوژه های مردمی:

گلایه شهروندان از افزایش کرایه لنده -دهدشت/پاسخ مسولان نسبت به افزایش کرایه

افزایش کرایه تاکسی ها در کهگیلویه با اعتراض شهروندان نسبت به غیرمنطقی بودن آن همراه بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همه ساله و با شروع سال جدید شورای نرخ گذاری تاکسی رانی در شهرهای مختلف لیستی از نرخ نامه مسیر های مواصلاتی درون شهری و برون شهری را گاها تا یک مقطع زمانی یک ماهه و کمتر از آن اعلام می کند تا بخشی از هزینه های جانبی رانندگان مسافر کش در این صنف تامین شود.

امسال و با شروع سال جدید نیز نرخ نامه ای از سوی اتحادیه تاکسیرانی شهرستان کهگیلویه مبنی بر تعیین نرخ مسیرهای مواصلاتی کهگیلویه بزرگ از سوی این اتحادیه تعیین و همه شهروندان و رانندگان موظف به اجرای این نرخ نامه شدند.

اما در پیگیری سوژه های مردمی بخشی اعظمی از شهروندان نسبت به اجرای این مهم واقعا گلایه مند بودند چرا که اعتقاد داشتند که این نرخ ها چند برابر سال گذشته افزایش داشته است.

این نرخ نامه توسط اتحادیه تاکسیرانی شهرستان کهگیلویه دراختیار رانندگان و گاراژ های مسافربری شهرستان در بخش های مختلف قرار گرفت که برابر آن شهروندان می بایست ضمن حفظ پروتکل های بهداشتی ملزم به پرداخت آن هستند.

تورج رزمجو فرماندارشهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: افزایش نرخ نامه و دستمزد رانندگان همه ساله از سوی اتحادیه آنان در مرکز شهرستان کهگیلویه با همکاری اداره حمل و نقل جاده ای تعیین می شود .
 
وی افزود: این افزایش قیمت همه سال از ۲۸اسفندماه تا ۲۰ فرودین ماه قابلیت اجرایی دارد که پس از این تاریخ تعیین شده با نظر دستگاه های متولی ثابت و یا تغییر خواهد کرد.
 
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:باید شرایط کرونایی و حمل و نقل مسافران نیز در این مقطع زمانی نیز در نظر گرفته شود و رانندگان موظف به اجرای پروتکل های بهداشتی هستند.
 
انتهای پیام
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.