گروه: اخبار استان خبر: 183071 / تاریخ انتشار : 1400/1/16 ساعت : 23:50
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

افزایش۲۵درصدی مبتلایان نوروزی کرونا در لنده

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از افزایش ۲۵درصدی تعداد مبتلایان به کرونا این این شهرستان خبرداد.

نورمحمد نعمتی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان لنده در خصوص بیماری کویید۱۹گفت: در ایام نوروز شاهد حضور مسافران و میهمانان نوروزی از سراسر کشور به شهرستان لنده بودیم که موجی از بیماری را به شهرستان هدیه آوردند.

 

وی افزود: برابر آخرین رصد و پایش صورت گرفته شاهد افزایش۲۵درصدی تعداد مبتلایان به کرونا در سطح شهرستان هستیم که روند بهبودی مبتلایان قبلی نیز بیش از ۹۰درصد است و ۱۰درصد نیز هم اکنون در قرنطینه به سر می برند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: روزانه روند نمونه گیری در سطح مرکز در دو نوبت صبح و عصر در مرکز جامع سلامت شهری صورت می گیرد که امروز نیز بیش۱۰۵نمونه از افراد مشکوک تست گرفته شده است.

 

وی افزود: انتظار داریم ادارات و نهادها نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی در مراسمات، جشن ها و جلسات نهایت دقت لازم را داشته باشند و کسبه بازار نیز باید نسبت به دستورالعمل های بهداشتی در محل کسب نیز همکاری لازم را به کارشناسان بهداشتی داشته باشند.

 

نعمتی تاکیدکرد: در طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز اقدامات خوبی در ورودی شهر نسبت به پایش و بیمار یابی توسط بسیج و سپاه صورت گرفت که حقیقتا در این ایام نوروز جای قدردانی ویژه دارد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.