گروه: اخبار استان خبر: 183069 / تاریخ انتشار : 1400/1/17 ساعت : 09:02

تازه ترین خبر از محور ارتباطی تاریخی یاسوج -سی سخت

فرماندار شهرستان دنا گفت: در شرایط حاضر جاده یاسوج به سی سخت در حال تهیه طرح است که با به سرانجام رساندن طرح و اجرای آن شاهد جاده ای امن خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پروژه جاده یاسوج به سی سخت قریب به ۱۲ سال در فازهای مختلف اصلاح و توسعه قرار گرفت اما هنوز به اتمام نرسیده است‌.


این راه ارتباطی  که از دولت دهم کلید خورد  به‌دلیل اعتراض فعالان محیط زیست در ماه های گذشته متوقف شد.

 

با توقف این جاده ارتباطی مطالباتی از سوی مردم شهر سی سخت مبنی براینکه داشتن مسیری امن و جاده ای بدون تلفات حق شهروندان است و سالانه شمار زیادی از مردم سی سخت در این مسیر به دلیل مشکلات آن و عدم تعریض این مسیر با تلفات جانی و خسارات مالی مواجه می شوند.

 

 فرماندار دنا  در گفتگو با  صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت  تعریض جاده یاسوج به سی سخت گفت: با سفر وزیر راه و همچنین معاون اول رئیس جمهور قرار بر این شد تغییراتی در جاده و طرحی که کمترین آسیب به محیط زیست وارد کند پیگیری و دنبال شود، با تغیییرات ایجاد شده روند بازسازی آن ادامه پیدا خواهد کرد.

 

فرماندار دنا با بیان اینکه  طرح جاده یاسوج به سی سخت به دلیل مشکلات مطرح شده در حوزه آسیب های زیست محیطی متوقف شده بود، ادامه داد: مجری این طرح راه و شهرسازی است که با هماهنگی منابع طبیعی طرح را پیگیری می کنند.

 

وی در ادامه بیان کرد: در شرایط حاضر جاده یاسوج به سی سخت در حال تهیه طرح است، که با به سرانجام رساندن طرح  و اجرای آن شاهد جاده ای امن همراه با در نظر گرفتن دغدغه های زیست محیطی در این مسیر جاده ای خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.