گروه: اخبار استان خبر: 183042 / تاریخ انتشار : 1400/1/15 ساعت : 21:11
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:‌

افتتاح شش پروژه برق رسانی با اعتبار۳۱میلیارد ریال در لنده

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح شش پروژه برق رسانی شهری و روستایی در شهرستان گرمسیری لنده با هدف تامین برق پایدار و کاهش نوسانات برق در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جمال معتمدی زاده با بیان اینکه برای افتتاح این پروژه ها بیش از ۳۱ میلیارد ریال هزینه شده است، اظهارداشت: از شش پروژه عنوان شده، چهار پروژه در حوزه شهری و ۲پروژه در حوزه روستایی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: اصلاح و بهینه سازی شبکه های برق ورودی شهر، کاهش نرخ تلفات انرژی، احداث نقاط مانور شهری و رفع ضعف ولتاژ مهمترین پروژه های شهری و تبدیل شبکه های سیمی به کابلی ۲ روستا در حوزه های موگرمون و مرکزی شهرستان لنده مهمترین پروژه های افتتاح شده برق است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، از اصلاح و بهینه سازی ۱۳ کیلومتر شبکه های برق فشار ضعیف و متوسط برق در زمان اجرای این پروژه ها هم خبرداد.

معتمدی زاده گفت: ۳۴ دستگاه ترانسفورماتور جدید در شش پروژه افتتاحی احداث و شش و نیم کیلومتر شبکه سیمی در روستاها نیز تبدیل به کابلی می شود.

وی زمان افتتاح پروژه های برق رسانی در شهرستان لنده را روز هفدهم فروردین ماه جاری با حضور مسوولان ارشد استانی و شهرستانی عنوان کرد.

شهرستان لنده از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که بیش از ۱۲هزار اشتراک برق در آن وجود دارد.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.